ایده های دکوراسیون آشپزخانه سفید + دکور آشپزخانه 2017-96
header
آموزش کف پوش سه بعدی

ایده های دکوراسیون آشپزخانه سفید + دکور آشپزخانه ۲۰۱۷-۹۶

جدیدترین ایده های دکوراسیون آشپزخانه به رنگ سفید

استفاده از رنگ روشن و پاک سفید برای دکوراسیون آشپزخانه فوق العاده است. میزهای نفیس سفید، قفسه ها و کابینت های آشپزخانه ی سفید به راحتی با هر ترکیب رنگی ست می شوند. در قرن بیستم، اشراف اروپایی جهت نمایش میزان رفاه و مقام و جایگاهشان، آشپزخانه های خود را به رنگ سفید طراحی می کردند.

در این مقاله سعی داریم در مورد دکوراسیون آشپزخانه ی سفید بحث کنیم تا به شما در طراحی و بازسازی آشپزخانه تان کمک کنیم.

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

 

ایده های طراحی آشپزخانه در رنگ سفید

استفاده از رنگ سفید تقریبا همه جا امکان پذیر است و به عبارتی دیگر، رنگ سفید یک رنگ همه کاره محسوب می شود؛ از آشپزخانه های کلاسیک گرفته تا طراحی های عجیب و غریب مدرن. رنگ سفید در هر جایی می تواند کارآمد باشد.

در آشپزخانه های کلاسیک استفاده از وسایل چوبی سفید فوق العاده است. برای روشنایی باید از چندین لامپ سقفی استفاده شود. وقتی از رنگ  سفید برای دکوراسیون استفاده می کنید، لوستر های بزرگ و نورپردازی های محیطی واقعا دست و پا گیر خواهند بود چرا که دکور سفید به خودی خود روشنایی دارد و نیازی به نورپردازی های شدید نیست.

در سبک زندگی اسکاندیناوی می توان تمام سایه های ممکن از رنگ سفید را مشاهده کرد و  همچنین طیف گسترده ای از وسایل تزیینی کوچک، چوب های سفید طراحی شده. علاوه بر این سبک آشپزخانه ی سفید اسکاندیناوی به خاطر سادگی و تمیزی و شمعدان های سفید آن منحصر به فرد است.

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

رنگ سفید در سبک طراحی آشپزخانه های نوین از برتری خاصی برخوردار است ؛ خطوط یک دست، سطوح صاف با یک درخشش زیبا…سبک طراحی نوین اجازه ی استفاده از پلاستیک و چوب جلا داده شده را به شما می دهد. در این طراحی شما می توانید از وسایل نورپردازی کوچک استفاده کنید.

در طراحی به سبک پروونس ، آشپزخانه  با گل ها و طرح های مختلفی از انواع منسوجات دیزاین می شود. در این آشپزخانه ها از رنگ سفید به عنوان رنگ کلی برای ایجاد محیطی زیبا و گرم استفاده می شود. جنبش رمانتیسیسم(در زمینهٔ هنرهای زیبا، رومانتیسیسم با جدایی از کلاسیسیسم خشک و کنار نهادن مضمون‌های باستانی، حرکتی نو در طرح و رنگ به وجود آورد.) فرانسه به شما اجازه می دهد از انواع گسترده ای از مجسمه ها و وسایل تزیینی کوچک در دکورتان استفاده کنید.

white-kitchen-ideas-2017

 ترکیب رنگ ها و سبک های مختلف در طراحی آشپزخانه سفید

رنگ سفید اگر به درستی با دیگر رنگ ها ترکیب شود، هرگز کسل کننده نخواهد بود. ترکیب سفید و سیاه به خوبی دوستداران سبک کلاسیک و مدرن را از هم جدا خواهد کرد. عناصر قرمز رنگ در طراحی آشپزخانه ی سفید  نشانه ی افراد جسور و اهل ریسکی است که زندگی کردن را بیش از هرچیز دیگری دوست دارند. استفاده از سایه های رنگ قهوه ای جو مرموز قبل از تعطیلات را وارد آشپزخانه سفید می کنند.

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

شما می توانید آشپزخانه ی سفید خود را با جزئیات ریزی در رنگ های مختلف پر کنید، و یا اینکه می توانید خودتان را به همان یک رنگ سفید محدود کنید؛ انتخاب با شماست. به عنوان مثال، از یک تابلو نقاشی یا یک ظرف میوه استفاده کنید اما به یاد داشته باشد که همان یک شئ هم در آشپزخانه سفید توجه ها را به سمت خود جلب خواهدکرد، پس در انتخابتان دقت کنید.

به نورپردازی آشپزخانه هم توجه داشته باشید. در ارتباط با نورپردازی آشپزخانه می توانید به مقاله ی “نورپردازی آشپزخانه مدرن ۲۰۱۷ ” مراجعه کنید. نورپردازی نامناسب می تواند باعث شود دیوار ها و مبلمان آشپزخانه کثیف به نظر برسند. سعی کنید از وسایل نورپردازی دیودی یا اشعه ی فلورسنت استفاده کنید.ایده های طراحی آشپزخانه ی سفید باعث خواهد شد آشپزخانه ی شما شیک و جادار به نظر برسد.

 فراموش نکنید که چنین آشپزخانه ای باید مکررا تمیز شود به خصوص اگر به آشپزی کردن علاقه دارید و زیاد آشپزی می کنید .

white-kitchen-ideas-2017

white-kitchen-ideas-2017

 

امیدواریم که نکات مطرح شده در این مقاله مفید بوده و به شما در دکوراسیون آشپزخانه ی سفیدتان کمک کند.


منبع:http://mehrmihan.ir/white-kitchen-ideas-2017/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b