آموزش ساخت عروسک خروس سفره هفت سین نوروز 96 +هفت سین خروسی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

آموزش ساخت عروسک خروس سفره هفت سین نوروز ۹۶ +هفت سین خروسی

ایده هایی برای ساخت عروسک خروس و داشتن هفت سین خروسی

از آن جایی که سال  ۹۶ سال خروس  نامگذاری شده است در این مطلب آموزش هایی برای ساخت عروسک خروس و داشتن سفره هفت سین خروسی قرار داده ایم. تا پایان این پست همراه ما باشید و از این ایده ها و آموزش ها استفاده کنید و سفره هفت سینی خاص برای نوروز خود بچینید.

در ادامه این مطلب توضیحی کوتاه در مورد سال خروس و نماد خروس قرار داده ایم و آموزش هایی برای ساخت عروسک خروس و هفت سین خروسی به اشتراک گذاشته ایم. با ما همراه باشید.

هفت سین خروسی

همه ما دوست داریم بدانیم سالی که پیش رو داریم برای ما چگونه سالی خواهد بود و با هزاران بیم و امید به آینده می اندیشیم. حالا که زمان زیادی به آغاز سال ۱۳۹۶ هجری شمسی باقی نمانده است بد نیست نگاهی به طالع بینی خودتان بر اساس سال تولدتان بیندازید و ببینید در سالی که می آید چه چیزهایی در انتظار شما هستند. البته فراموش نکنید که تمام این ها تنها جنبه سرگرمی دارند و تقدیر و سرنوشت هرکسی در ابتدا به تقدیر الهی و سپس به تلاش و کوشش خودش، بستگی دارد.
نام هر سال جدید به رسم ایران باستان به اسم حیوانی نام گذاری می شود و سال ۱۳۹۶ شمسی به سال خروس نامیده شده است.
ویژگی سال خروس
خروس موجودی خیال باف است و خود را تافته جدا بافته می‌داند و دوست دارد همه از او تعریف و تمجید کنند. خروس به راحتی افکار و عقاید خود را بیان می کند و برای دفاع از گفته های خود تا مرز پرخاشگری و ستیزه جویی می تازد. این طرز فکر و رفتار ناخوشایند خروس اطرافیانش را آزرده می سازد؛ ولی آنان با وقار تمام از این بی ادبی خروس چشم پوشی می کنند.
و آن را ناشی از صراحت در بیان و عادات عجیب او می دانند که البته سخت در اشتباهند، بی شک خروس صریح و صادق است و هر چه به فکرش برسد، به زبان می آورد؛ بی آن که نکته ای را از قلم بیندازد. اما باید گفت این صراحت خروس که صفت ذاتی اوست چندان پسندیده نیست و نوعی خودخواهی به حساب می آید؛ چرا که او اهمیتی برای احساسات دیگران قائل نیست و هرگز درک نمی کند که چرا باید برای دیگران ارزش قائل شود.
شعار خروس:  “من بهتر می دانم”
خروس سمبل وفاداری و وقت شناسی است. برای گذشتگان که ساعت شماطه ای نداشتند، بانگ خروس اهمیت ویژه ای داشته است و مردم را بیدار می کرده است.
افرادی که در سال خروس به دنیا آمده اند، افرادی صادق، روشن، ارتباطی، جاه طلب، و بامحبتند. ممکن است خیلی زود به چیزی علاقه مند شوند، اما سریع آن را فراموش می کنند. انها از عزت نفس بسیار بالایی برخوردارند و خیلی کم به دیگران متکی می شوند. ازآنجا که اکثر خروس ها ذاتاً مردمانی خوش تیپ و زیبا هستند، خواهان فراوان دارند. اگر بتوانند از غرور خود کم کنند، بیشتر پیشرفت خواهند کرد.
سالی پر بار و همراه با آرامش در انتظار شماست. هم از لحاظ کاری و هم از لحاظ عاطفی خیالتان راحت باشد، چرا که در ناحیه امن به سر خواهید برد. حتی وقتی تلاش زیادی نمی کنید و همان جایی که هستید می ایستید هم اوضاع به بهتر شدن ادامه خواهد داد. در این سال به دور دنیا سفر کنید. سفر همراه با خانواده تان رابطه شما با آنها را بهتر خواهد کرد.
در جستجوی زوج خود بسیار خوش شانس خواهید بود. تنها چیزی که ممکن است مانع شما بشود منفعل بودن شماست. تنها کافی است قدم پیش بگذارید! خروس های متاهل سال یک نواختی خواهند داشت. اما اگر همسرتان به یکی از دوست هایش زیاد وابسته شده است احتیاط کنید، چرا که ممکن است شخص سوم  در رابطه شما دخالت کرده و مشکل ایجاد کند. سعی کنید به رابطه تان شور و هیجان بدهید. یک سفر رمانتیک انتخاب خیلی خوبی خواهد بود.

روش ساخت یک خروس زنگی زیبا برای سفره هفت سین

تنها با استفاده از کاغذ شانه تخم مرغ می توانید یک خروس رنگی زیبا برای سفره هفت سین تهیه کنید. طرز تهیه خروس سفره هفت سین بسیار ساده است و فقط باید کمی مهارت در برش کاغذها داشته باشید.
مراحل ساخت خروس رنگی سفره هفت سین

هفت سین خروسی

ساخت خروس با شانه تخم مرغ

%postname%

آموزش مرحله ای ساخت خروس با شانه تخم مرغ

 

هفت سین خروسی

سفره هفت سین خروسی
هفت سین خروسی
هفت سین ۹۶ طرح خروس
هفت سین خروسی
هفت سین مرغ و خروس
هفت سین خروسی
هفت سین خروسی
هفت سین خروسی ، عروسک خروس سال ۹۶ براي سفره هفت سين . عروسک خروس برای سفره هفت سین سال ۹۶| تزئینی و آثار هنری,آموزش ساخت عروسک خروس سال ۱۳۹۶، سال خروس، طالع بینی سال خروس،  آموزش ساخت عروسك پارچه اي خروس، سفره هفت سین خروس…
منبع: http://mehrmihan.ir/training-dolls-rooster-for-haft-sin-96/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b