قسمت آخر “قبول میکنم”
header
آموزش کف پوش سه بعدی

قسمت آخر “قبول میکنم”

قسمت آخر “قبول میکنم”

خلاصه قسمت اخر فصل سوم سریال قبول میکنم , سریال قبول میکنم دارای سه بخش میباشد بخش اول زویا بخش دوم صنم و بخش سوم به زودی پخش خواهد شد و مطلب مورد نظر برای کاربران عزیز قرار خواهد گرفت !مدت پخش فصل سوم سریال قبول میکنم نیمه همین ماه خواهد بود ! عکس های از مجموعه سریال قبول میکنم

سریال قبول می کنم سریالی درام  است که از شبکه forum 32 هندوستان در حال پخش است.سریال قبول می کنم با بازیگران غیر مشهورش بسیار پربیننده بوده است.دختری زیبا به نام زیا که از آمریکا به کشورش هند بازگشته است زندگی تازه ای را با اتفاقات جالبش تجربه می کند.او عاشق پسری مغرور به نام اسد می شود ولی اسد علیرغم اینکه عاشق زیا شده است از خود هیچ احساسی بروز نمی دهد.

در این بین پدر اسد نیز که از همسرش دلشاد جدا شده است، سالهاست که زندگی تازه ای را با زنی به نام شیرین آغاز کرده است.حاصل ازدواج دوم رشید یک پسر به نام آیان و دو دختراست. رشید با اینکه زندگی خوبی دارد گاهی به یاد عشق قدیمی اش دلشاد می افتد و سعی می کند که به او نزدیک شود.

پسر دیگر رشید یعنی آیان زیاد به برادرش اسد شباهت ندارد.او طبعی شوخ دارد و عاشق دختری به نام حمیرا است.البته پدر حمیرا دل خوشی از آیان ندارد و او را از دخترش می راند!

داستان این سریال در کشمکش عشقی شخصیت ها و دوستی های نافرجام خلاصه می شود.

منبع:http://mehrmihan.ir/the-final-part-of-the-i-accept/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b