سوپرایز تولد 45 سالگی رامبد جوان در برنامه خندوانه
header
آموزش کف پوش سه بعدی

سوپرایز تولد ۴۵ سالگی رامبد جوان در برنامه خندوانه

شروع اولین قسمت از فصل چهارم برنامه خندوانه با برگزاری تولد رامبد جوان در شب یلدا همزمان شد , همراه با مهمان های عزیز و غافلگیری جالب رامبد جوان.

خندوانه شب یلدا سه شنبه شب در استودیوی جدید خندوانه از شبکه نسیم روی آنتن رفت. فصل چهارم برنامه خندوانه با چند برنامه جدید از سه شنبه شب در حالی کار خود را آغاز کرد که فعلا از جناب خان خبری نیست.
surprise-birthday-45-years-rambod-javan-in-khndvanh
در ویژه برنامه خندوانه شب یلدا آیتم های بسیار زیبایی اجرا شد.دیشب مهران غفوریان حضور یافت و به اجرای استندآپ با موضوع مهمانی پردردسر شب یلدا کرد و همچنین روزبه نعمت اللهی نیز به اجرای آهنگ صبوری پرداخت و برای رامبد جوان جشن تولد گرفتند.

سوپرایزهای ویژه ی رامبد جوان در شب یلدا

فصل جدید برنامه خندوانه شب گذشته در حالی روی آنتن رفت که رامبد جوان به عنوان کارگردان و مجری این برنامه، میزبان حسین لطیفی، روزبه نعمت الهی، مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله بود. 
جوان در ابتدای برنامه با ابراز دلتنگی به خاطر وقفه ساخت سری جدید، نوید پخشی طولانی را در فصل چهارم داد و گفت:خیلی ممنونیم که سی هزار و دویست و چهل دقیقه ما را مهمان خانه های خود کردید و شبی بهتر از امشب نیست که ما فصل جدید از « خندوانه » را شروع می کنیم.
سپس با اجرای قطعه ای موسیقایی به همراهی حضار داخل استودیو، شب یلدا را به بینندگان تبریک گفت و در میان برنامه های خود گلچینی از حضور مهمانان در سری گذشته و همچنین پشت صحنه تهیه و تولید برنامه «خندوانه» را پخش کرد.

خنداننده برتر با مهران غفوریان و امیرمهدی ژوله

جوان در ادامه برنامه با بیان توضیحاتی در خصوص برگزاری مسابقه « خنداننده برتر»، میزبان دو کمدین مهران غفوریان و امیر مهدی ژوله شد و از انتخاب و معیارهای شرکت کنندگان این بخش از برنامه حرف زد. 
همچنین غفوریان و ژوله اشاره ای به نحوه برگزاری مسابقه داشتند و هرکدام با موضوع شب یلدا در بخش هایی جداگانه استندآپ کمدی اجرا کردند.

روزبه نعمت الهی با قطعه صبوری در خندوانه

پس از پخش یک میان برنامه، مجری برنامه «خندوانه» از روزبه نعمت الهی برای حضور به روی صحنه این برنامه دعوت کرد و از فعالیت های جدید این خواننده جویا شد. 
نعمت الهی در ابتدای گفته های خود، با تبریک تولد رامبد جوان، دیوان حافظ و اناری را به او هدیه داد و از آغاز تور کنسرت های خود در ایران و انتشار دو قطعه موسیقی گفت و قطعه «صبوری» را در اولین بخش از فصل جدید «خندوانه» اجرا کرد.
surprise-birthday-45-years-rambod-javan-in-khndvanh
«خندوانه» در قسمتی دیگر از برنامه گفتگویی کوتاه با مرضیه برومند داشت و از حال و هوای این کارگردان سینما و تلویزیون در شب یلدا پرسید.
برومند با آرزوی سلامتی و دلی شاد و خوش برای همه مردم بیان کرد:امیدوارم همه مردم شب یلدا را کنار هم خوش باشند. واقعا جای خالی عزیزان را دیدن سخت است و شب یلدای امسال در خانواده ما، جای داوود رشیدی بسیار خالی است و یادش را گرامی می داریم.

تولد رامبد جوان در خندوانه

شب گذشته فصل جدید «خندوانه» با غافلگیری جوان همراه بود. حضور محمد حسین لطیفی و هدیه «کت جادویی» به رامبد جوان و جشن تولد ۴۵ سالگی اش این غافلگیری را رقم زد. همچنین در آیتمی دیگر به صورت تصویری حسن معجونی بازیگر تئاتر و تلویزیون در نقش بهرام سریال «مسافران» از «خندوانه» و اجرای رامبد جوان گفت.
در پایان برنامه جوان با فوت کردن شمع های کیک خود برای همه مردم عزیز ایران آرزوی سربلندی و عاقبت بخیری کرد.
منبع: http://mehrmihan.ir/surprise-birthday-45-years-rambod-javan-in-khndvanh/
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b