مدل های فوق العاده شیک جواهرات مخصوص ساقدوش عروس
header
آموزش کف پوش سه بعدی

مدل های فوق العاده شیک جواهرات مخصوص ساقدوش عروس

ساقدوش عروس معمولا یک دختر جوان که اکثرا دوست عروس یا خواهرش می باشد،است. یک دختر جوان که در سن ازدواج است و مجرد می باشد. او در تمام مراسم در کنار عروس حضور دارد. ساقدوش عروس ممکن است یک نفر یا بیشتر باشند. گاهی اوقات عروس خانم ها خودشان ساقدوششان را انتخاب می کنند و برای او لباس مخصوص متناسب با لباس عروس خود و جواهرات و زیور آلات آماده میکند. ما در این بخش میخواهیم در مورد جواهرات و مدل های زیبای زیور آلاتی که عروس به عنوان هدیه به ساقدوش خود می دهد بحث کنیم و عکس هایی از مدل های زیبا جواهرات  برای شما عزیزان به نمایش بگذاریم. با ما همراه باشید.

جواهرات ساقدوش ها باید بسیار شیک و خاص باشد و متناسب با لباس آن ها باشد دستبند ، گردنبند ، گوشواره ، انگشتر و یا هر چیز دیگه ای برای ساقدوش باید با دقت انتخاب گردد. مطمئن شوید که همه چیز متناسب با یکدیگر انتخاب شده اند و به تم لباس عروس شما و یا در کل به مجلس عروسی شما تاکید دارد.

در این بخش مدل های شیک و زیبای جواهرات مخصوص بانوان شیک پسند ، برای درخشش در مهمانی ها و مجالس گرد آوری کرده ایم. امیدواریم مورد پسند واقع گردد.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

این دو پلاک گرد با یک قطعه مروارید به رنگ نقره ای می باشد و دارای یک زنجیر بلند می باشد. این گردنبند بسیار خاص می باشد. شما میتوانید همیشه و در همه حال از این گردنبند ها استفاده کنید حتی در مهمانی های خود. این گردنبند یه هدیه ی زیبا برای ساقدوشتان می باشد که میتوانید نام ، حرف اول اسم، نماد خاص یا هر چیز دیگه ای روی آن حک کرده و ساقدوش خود را سوپرایز و خوشحال کند.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

این گوشواره های ساده ازگل رز طلایی ویک سنگ راین سفید ساخته شده است که ظاهری ساده و در عین حال زیبایی دارند. این گوشواره ها با هر چیزی ست می شوند و ساقدوش شما مطمعنا این گوشواره ها را می پسندد.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaidsuper-models-stylish-jewelry-for-bridesmaidsuper-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

آویز طلا طغرا با زنجیر طلا ظریف و عالی یک ظرافت و زیبایی خاصی را برای ساقدوشان عروس به وجود می آورد. این گردنبند با یک مردوارید و عاج طراحی شده است که  سبک خاص آن و ظرافت این گردنبند جلوه ی زیبا به ساقدوشان می بخشد.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

این گوشواره زرق و برق دار و زیبا با یک سنگ بزرگ گلابی شده طراحی شده است که زیبایی و ظرافت خاصی دارد و یک هدیه دوست داشتنی است که عروس خانمها میتوانند به ساقدوشانشان هدیه کنند.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

این مدل انگشتر های طرح گره یک هدیه فوق العاده و زیبا برای ساقدوش شما که در تمام مراسم و در کارها، پوشیدن لباس، رقص و… به شما کمک کرده است.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

جواهرات دخترانه,مدل جواهرات دخترانه,سرویس جواهرات دخترانه

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

این گردنبند و کارت مخصوص ساقدوشان طراحی شده است که یک حلقه کوچک طلایی در وسط آن تعبیه شده است و دارای یک زنجیر براق می باشد و بسیار زیبا و شیک طراحی شده است.

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaidsuper-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

مدل گردنبند طلا شیک با طرح  فوق العاده زیبا

super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid

جواهرات دخترانه,نیم ست دخترانه ۲۰۱۷,زیورآلات دخترانه،زیباترین نیم ست های دخترانه۲۰۱۷,مدل جواهراتدخترانه,نیم ست های دخترانه ۲۰۱۷,جدیدترین جواهرات دخترانه,جواهرات دخترانه مدل ۲۰۱۷، طلا و جواهرات,مدل زیورالات,مدل سرویس طلا,مدل النگو,مدل انگشتر,مدل حلقه ازدواج,مدل گردنبند,مدل بدلیجات,مدل های جدیدجواهرات,مدل حلقه نامزدی,مدل گردنبند طلا,مدل طلا عروس، مدل جواهرات و زیورآلات فشن مارک دار ۲۰۱۷،

منبع: http://mehrmihan.ir/super-models-stylish-jewelry-for-bridesmaid/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b