رنگ لباس برای پوست سبزه
header
آموزش کف پوش سه بعدی

رنگ لباس برای پوست سبزه

رنگ لباس برای پوست سبزه

لباس سفید رنگ به دختر های پوست سبزه میاد

اولین و زیباترین رنگی که دختر های پوست سبزه حتما حتما باید در جالباسی شون داشته باشن رنگ سفیده. لباس های سفید رنگ واقعا به دختر های پوست سبزه میاد و با پوشیدن لباس های سفید رنگ شبیه پرنسس ها می شن

 

skin-color-dress-brunette

 

رنگ صورتی و پرنسس های پوست سبزه

صورتی رنگ لباس دیگه ایه که به دختر های پوست سبزه میاد. دختر های پوست سبزه وقتی لباس های صورتی رنگ می پوشن واقعا خوشگل و جذاب بنظر می رسن برای همین توصیه می کنم دخترهای اهل استان های مرکزی و جنوبی کشور لباس های صورتی رنگ بیشتر بخرن چون رنگ های روشن مختص دختر های پوست سبزه خلق شدن.

skin-color-dress-brunette

 

لباس زرد رنگ و دختر های پوست سبزه

دیگر رنگ لباسی که به پوست سبزه میاد رنگ زرد روشن است. زرد روشن جزو رنگ هایی است که خیلی از دختر ها دوست ندارن لباس این رنگی بپوشن اما زرد روشن برای دختر های پوست سبزه جزو رنگ های کلیدی بشمار میاد که حتما باید در ترکیب رنگ لباس شان بگنجانند.

 

 

لباس های زرشکی یا خرمایی رنگ

زرشکی یا خرمایی رنگ لباس مناسب پوست سبزه برای فصل زمستان است. پوشیدن لباس این رنگی رنگ پوست تان را زیباتر جلوه می دهد و اکثرا دختره های پوست سبزه ترجیح می دن سویشرت یا ژاکت این رنگی بپوشن که خیلی هم بهشون میاد

 

skin-color-dress-brunette

 

رنگ زیتونی

سبز زیتونی رنگیه که بین مردم رواج چندانی نداره و تا این رنگ مد نشه نمی پوشن. اما این قضیه برای شما صادق نیست و حتی اگر رنگ سال نباشه حتما باید لباس این رنگی بپوشین. ترکیب موهای مشکی با لباس زیتنی رنگ باعثه جلب توجه دیگران نسبت به ما می شود.

 

skin-color-dress-brunette

 

مشکی یا همان پادشاه رنگ ها

با دیدن رنگ مشکی در لیست رنگ لباس های مناسب پوست سبزه حتما متعجب شدین اما مشکی رنگیه که داشتن لباس این رنگی یکی از ضروریاته و با مو های مشکی خوب ست میشه

skin-color-dress-brunette

چه رنگ روسری به پوست سبزه میاد

کسانی که پوستهای تیره ای دارند می توانند از رنگهای روشن و شاد استفاده کنند. رنگهای صورتی ، زرد و بنفش کم رنگ تضاد بسیار زیبایی با پوست شما دارند و رنگ چهره شما را روشن تر می کنند.

رنگهایی مثل قرمز و سیاه نیز برای شما مناسب هستند زیرا باعث می شوند رنگ چهره شما کاملا” مشخص و نمایان شود. علاوه بر این ، رنگ بادمجانی هم مکمل خیلی خوبی محسوب می شود .

skin-color-dress-brunette

رنگ لباس مردانه برای پوست سبزه

skin-color-dress-brunette

رنگ لباس مردانه برای پوست سبزه,رنگ لباس مناسب پوست سبزه,چه رنگ روسری به پوست سبزه میاد

,رنگ لباس برای پوست سبزه مرد,چه رنگ شالی به پوست سبزه میاد …

چه رنگ لباس به پوست گندمی میاد

شاید بیشترین رنگ پوست در میان ما ایرانیان، سفید مایل به زرد و یا قهوه ای روشن می باشد، پس سعی کنید رنگ لباس هایتان، رنگ مایه های متوسط تا روشن باشد مانند خاکستری مایل به آبی، آبی مایل به سبز کمرنگ، فیروزه ای، شکلاتی، آبی روشن و متوسط، ارغوانى متمایل به زرد کمرنگ، نارنجی یا صورتی متوسط یا روشن ، البته رنگ موی سازگار با این پوست و رنگ لباس، انواع رنگ های بلوند مانند بلوند روشن تا تیره، بلوند متمایل به خاکستری، بلوند طلایی، بلوند متمایل به قرمز ، رنگ های پیشنهادی ما به شماست.
رنگ هایى را كه در این گروه اصلاً نباید پوشید، رنگهاى نزدیك به رنگ پوست شماست.مثلا اگر رنگ پوستتان قهوه ای روشن است، دور و بر لباسی به همین رنگ نباشید. برای مراسم های خاصتان، رنگ مشکی و یا بژ و البته ارغوانی را امتحان کنید، و مانند یک نگین بدرخشید.

skin-color-dress-brunette

skin-color-dress-brunette

منبع : http://mehrmihan.ir/skin-color-dress-bronze/

مدل لباس شب بازیگران ترکیه + لباس مجلسی ۲۰۱۷


مدل لباس مجلسی 2017-95 شیک زیبا و جدید|New Collection مدل لباس مجلسی 2016 جدید مدل لباس شب مجلسی 95 ترکیه اروپالباس مجلسی زنانه بلند 2017،انواع مدل لباس مجلسی و لباس شب 2016 مجله ابرتازه هامدل لباس مجلسی ، مدل لباس شب ... ترکیه 2016 مدل های شیک لباس مجلسی کنزل ترکیه 2016     مدل لباس شب بازیگران ترکیه   عکس هنرپیشه های زن ترکیه ...

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b