تیر اندازی با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری امریکا
header
آموزش کف پوش سه بعدی

تیر اندازی با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری امریکا

در ابتدای سال جدید میلادی (۲۰۱۶) که همان سال انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست، برای حزب دموکرات‌ فقط سه داوطلب نامزدی ریاست جمهوری باقی مانده است و اکثر کارشناسان تقریباً به این نتیجه رسیده‌‌اند که هیلاری کلینتون نامزد نهایی این حزب خواهد بود، اما برنی سندرز نیز هنوز هم کمی امیدوار است. برنی سندرز، هرچند به نقطه نظرات هیلاری کلینتون انتقاد می‌کند، از وی در برابر حملات جمهوری‌خواهان، به خصوص حملات لفظی دونالد ترامپ، گهگاه دفاع می‌کند.
shooting-with-the-approaching-presidential-election-america

 

اما در این روزهای آخر انتخابات خبرها حاکی از این است که در مناطق مختلف امریکا تیراندازی میشود و این خود به تنهایی باعث ترس و وحشت شده است وامنیت را بر هم زده است . 
شایان ذکر است که حزب جمهوری‌خواهان نگران وجهه‌ی حزبیِ خود در میان مردم آمریکا هستند زیرا برخی از نامزدهای این حزب که خود را از سیاستمداران سنتی و رسمی نمی‌دانند، مانند دونالد ترامپِ برج ساز و دکتر بن کارسونِ جراح سابق اعصاب، در میان مردم آمریکا از محبوبیت بیشتری در مقایسه با نامزدهایی، مانند جب بوش، که از وابستگان دیرینه و نزدیک به تشکیلات حزب جمهوری‌خواه هستند، برخوردارند.
اصولاً در آمریکا، اولین انتخابات درون حزبی برای تعیین نامزد ریاست جمهوری هر یک از دو حزب بزرگ این کشور، در اوایل هر سال انتخاباتی برگزار می‌شود. امسال نیز تمامِ نامزدها نگران اولین رقابت درون حزبی در انتخابات ایالتیِ آیووا در اول فوریه هستند. از اینرو، انتظار می‌رود از این پس، تبلیغات انتخاباتی نامزدهای هر دو حزب در قبال رقبای خود، نیشدارتر از گذشته شود. همچنین کارشناسان تخمین زده‌اند که نامزدهای انتخاباتی تا آخر ماه ژانویه جمعاً بالغ بر صد میلیون دلار خرج تبلیغات انتخاباتیِ خود برای پیروزی در انتخابات آیووا کنند.

shooting-with-the-approaching-presidential-election-america

از سوی دیگر، در میان داوطلبان کسب نامزدی ریاست جمهوری از سوی حزب جمهوری‌خواه، دوازده نامزد باقی مانده‌اند که با یکدیگر بسیار درگیر هستند و از آنجایی که تا زمان برگزاری اولین انتخابات درون حزبی ایالتی در آیووا (اول فوریه) فقط کمی بیش از سه هفته باقی مانده است، این نامزدها آماده شده‌اند که رقبای خود را به هر قیمتی که شده است – حتی با تبلیغات منفی – از گردونه‌ی رقابت خارج کنند.

 

منبع : http://mehrmihan.ir/shooting-with-the-approaching-presidential-election-america/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b