شلیک مرگبار به پسرجوان در بزرگراه بابایی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

شلیک مرگبار به پسرجوان در بزرگراه بابایی

پسر جوان پس از خارج شدن از محل کارش به سمت خانه شان در حال حرکت بود که هدف گلوله مرگباری قرار گرفت.

 

 

ساعت ۲۲:۱۸ جمعه شب راننده‌هایی که در بزرگراه بابایی درحرکت بودند، ناگهان متوجه حرکت مشکوک راننده پژو ۲۰۶ شدند که در مسیر شرق به غرب بزرگراه در حرکت بود. خودرو لحظاتی بعد با عبور عجیب و غریب از زیرگذر بزرگراه متوقف شد.
همان موقع چند تن از سرنشینان خودروهای عبوری به تصور اینکه راننده سکته کرده است بلافاصله با اورژانس و پلیس راهنمایی و رانندگی تماس گرفتند اما پس ازحضور مأموران مشخص شد پسر جوان بر اثر اصابت گلوله به سرش جان باخته است.

بدین ترتیب موضوع به بازپرس کشیک قتل تهران اعلام شد و بلافاصله تیم جنایی درمحل حادثه حضوریافتند. در نخستین بررسی‌ها مشخص شد پسر ۲۷ ساله از پشت سر هدف اصابت گلوله قرار گرفته است. کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند که حدود نیم ساعت قبل از این حادثه پسر جوان از محل کارش -کارگاه مبل‌سازی در جاجرود- به سمت تهران حرکت کرده که در بین راه هدف اصابت گلوله فرد ناشناسی قرار گرفته است.

 

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که راننده جوان حامد ۲۷ ساله از ناحیه سر هدف گلوله مرگباری قرار گرفته است.

کارآگاهان در ادامه پی بردند که حامد در یک کارگاه مبل سازی در جاجرود کار می کند و برای بررسی های بیشتر تیمی از ماموران به سراغ همکاران وی رفته و مشخص شد که حامد تا ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه در محل کارش بوده و پس از خارج شدن از دیگر کسی اطلاعی از سرنوشت وی ندارد.

بنا به این گزارش، تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷  برای تحقیقات بیشتر و شناسایی عامل این تیراندازی مرگبار وارد عمل شده اند.

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/shoot-deadly-to-young-boy/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b