نمایندگی لاستیک پیرلی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

نمایندگی لاستیک پیرلی

نمایندگی لاستیک پیرلی

 

 لاستیک پیرلی

شرکت پیرلی (Pirelli & C.SpA) متشکل از یک گروه چند ملیتی می باشد که در میلان ایتالیا مستقر می باشد که سهام آن از سال ۱۹۲۲ میلادی در تالار بورس ایتالیا عرضه می گردد. این تولید کننده تایر ماشین در سال ۱۸۷۲ میلادی توسط جیوانی باتیستا پیرلی (Giovanni Battista Pirelli) در میلان ایتالیا تاسیس گردیده است که  به  لحاظ آماری این شرکت پنجمین تولید کننده لاستیک ماشین در دنیا می باشد که دارای ۲۲ کارخانه و یک شبکه بازاریابی بزرگ با ۱۰۰۰۰ توزیع کننده می باشد.

شرکت پیرلی از سال ۱۹۰۷ اسپانسر مسابقات ورزشی متفاوت بوده و در حال حاضر تنها تامین کننده لاستیک ماشین برای مسابقات فرمول یک و مسابقات موتور سواری Superbike  تا سال ۲۰۱۸ می باشد. همچنین گروه پیرلی اسپانسر تیمهای فوتبال متعددی چه بصورت تبلیغات روی پیراهن و چه به لحاظ تبلیغات داخل استادیوم می باشد.

در حالیکه تولید لاستیک ماشین تا حدود ۹۹ درصد محصولات این شرکت را تشکیل می دهد شرکت پیرلی پروژه Pzero خود را در زمینه تولید البسه ورزشی مدرن تاسیس کرده است. از جمله فعالیت های دیگر شرکت پیرلی می توان به فعالیت در زمینه انرژیهای تجدید پذیر (Renewable energy) و تحرک پایدار (Sustainable mobility) اشاره کرد.

در حال حاضر لاستیک پیرلی با ۴ برند متفاومت تولید و به بازار عرضه می شود که شامل پیرلی (Pirelli) , آگوم (Agom) , کوریر (Courier) , متزلر(Metzeler) می باشد.

 

۱-نمایندگی لاستیک پیرلی

مرکز پخش رینگ و لاستیک فابریک و اسپرت انواع اتومبیل داخلی و وارداتی
تلفن: ۰۲۱۶۶۶۰۳۸۲۴ – ۰۹۱۲۶۱۷۴۳۲۵
سیدمحمد میرحسینی

ارسال تمام سفارشات به سراسر کشور

۰۲۱۶۶۶۰۳۸۲۴ – ۰۹۱۲۶۱۷۴۳۲۵

کانال تلگرام فروشگاه : TELEGRAM.ME/RINGOLASTIK

۲-نمایندگی لاستیک پیرلی

نمایندگی فروش لاستیک پیرلی در ایران

بازرگانی ماشین ایران انواع لاستیک های پیرلی را با قیمت ارزان به فروش می رساند.
گروه تولیدی پیرلی متشکل از یک گروه چند ملیتی است که در کشور ایتالیا شهر میلان قرار دارد. شرکت پیرلی پنجمین شرکت تولید کننده لاستیک در جهان است. در حال حاضر پیرلی ۲۲ کارخانه را در سراسر دنیا دارد.

این شرکت تنها گروه تولیدی لاستیک برای مسابقات ماشین سواری فرمول یک و لاستیک های مسابقات موتور سواری سوپر بایک می باشد. هم اکنون شرکت پیرلی اسپانسر تیم های فوتبال در کشور ایتالیا است.
در حدود نود و نه درصد از فعالیت های این شرکت در زمینه تولید لاستیک می باشد و یک درصد سرمایه این شرکت در زمینه تولید لباس های ورزشی و فعالیت در زمینه انرژی تجدید پذیر است.

راه های ارتباطی با ما :
عرضه کننده : بازرگانی آراد
شماره موبایل: ۰۹۱۵۳۱۳۱۱۰۶

 


منبع:http://mehrmihan.ir/representing-pirelli-tires/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b