تغییر دکوراسیون اتاق خواب با روتختی های شیک و عالی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با روتختی های شیک و عالی

ظاهر لذت بخش خانه ایجاد لذت در قلب شما میکند و باعث میشود یک خانه ی شیک که مطابق میل هرکسی می باشد داشته باشید. دکور اتاق خواب برای زنان به یک دغدغه تبدیل شده است. روتختی ها را میتوان جز مهم ترین چیز ها در اتاق خواب در نظر گرفت. اتاق خواب خود را با رو تختی ها و ملافه های خیره کننده و جذاب ، به یک اتاق خواب زیبا تبدیل کنید. اگر شما یک اتاق خواب لاکچری و تشریفاتی ندارید، با ملافه ها و پارچه های عالی و همچنین بالش های رنگی زیبا میتوانید اتاق خود را زیبا و رویایی کنید. رنگ رو تختی و ملافه ها نقش مهمی را در ظاهر اتاق شما ایفا میکند. نه تنها رنگ بلکه جنس این ملافه ها باید طوری باشد که در هنگام خواب باعث آرامش شما گردد.

سرویس خواب ، طراحی داخلی و ملافه ها و روتختی ها ترکیباتی هستند که می تواند ظاهر اتاق شما را با شکوه سازد. به طوری که اهمیت ملافه و روتختی قابل چشم پوشی نیست به طوری که یکرو تختی و ملافه نامناسب میتواند زیبایی کل اتاق را کاهش دهد.

در این پست نمونه هایی از رو تختی های زیبا به نماش گذارده شده است که با کمک این مدل ها میتوانید اتاق خواب خود را شیک و با شکوه سازید.

 

روتختی های رنگ بژ با تن خاکی: 

remodel-a-bedroom-with-stylish-bedding

 

چه کسی دوست ندارد که یک اتاق خواب با ظاهری رویایی داشته باشد و اگر شما توانایی خریدن یک سرویس خواب گران و سلطنتی ندارید، رو تختی های شیک و مناسب این امکان را به اتاق شما میدهد. روتختی های رنگ بژ را برای اتاقتان در نظر بگیرید. ظاهر براق آنها باعث ایجاد لذت و شادی در شما میگردد. این طرح رو تختی دارای ظاهری بسیار مناسب و معقول و با شکوه می باشد. بالش های کوچک مربعی و مستطیلی شکل که به طور مرتب روی تخت قرار دارند ظاهر اتاق شما را عالی و قابل تحسین میسازند.

 

روتختی با طرح برف :

remodel-a-bedroom-with-stylish-bedding

با تغییر فصل ها،شما مطمعنا تمایل دارید که همه چیز را مطابق فصل تغییر دهید.  تنظیم اتاق با توجه به فصل حسن سلیقه شما را مطابق مد روز نشان می دهد.

در فصل زمستانرو تختی هایی با تصاویر از بارش برف نگاه هر کسی را جذب میکنند و فضای اتاق را زیبا و رویایی میسازد.

رو تختی های  با تصاویر بارش برف انتخاب کنید و به اتاق خود را در شب ها و روزهای سرد  زمستان ، یک ظاهر و جلوه زیبا بدهید. یک رو تختی با تصاویر طبیعت در هوای سرد، یک ظاهر دیدنی و جذاب به اتاق شما می دهد.

 

رو تختی های پولکا خال خالی: 

remodel-a-bedroom-with-stylish-bedding

روتختی های خال خالی پولکا در رنگ های کرم و قهوه ای یک ظاهر شیک و مدرن به کل اتاق می بخشد. ترکیب این دو رنگ قابل تحسین می باشد. بنابراین این روتختی ها ایده خوبی برای داشتن یک اتاق خواب سرزنده و شاد می باشد.

 

 

رو تختی های زیبا برای دختران:

remodel-a-bedroom-with-stylish-bedding

دختران جوان عاشق رنگ صورتی هستند و می خواهند با داشتن لوازم صورتی با خود ظاهری دوست داشتنی و معصوم داشته باشند. با وجود طرح ساده ی این رو تختی ها،این مدل ها بسیار شیک می باشند. این ترکیب رنگ زیبا یک فضای شاد اطراف خود ایجاد میکند.

 

رو تختی های مشکی-کرمی

remodel-a-bedroom-with-stylish-bedding

 

ترکیب رنگ مشکی و کرمی در رو تختی ها کل ظاهر و ابعاد بصری اتاق را تغییر خواهند داد.طرح های مشکی در ملحفه رنگ کرم یا طرح های رنگ کرم بر روی ملحفه مشکی،هر دو مورد، یک تضاد چشم گیر ایجاد می کند و اتاق شما را تحسین برانگیز می سازد.

با رو تختی ها و ملحفه های زیبا و درجه یک یک ظاهر شیک و باشکوه به اتاق خود ببخشید.

 

 

مدل های روتختی، روتختی اسپرت ،شیک زیبا جدید ۲۰۱۶٫ جدیدترین مدل روتختی اسپرت ،روتختی عروس و داماد. مدل روتختی,جدیدترین مدل روتختی.نمونه هایی از جدیدترین مدل های روتختی ۲۰۱۷، دکوراسیون و مدل روتختی , مدل روتختی های شیک و اسپرت۲۰۱۷ , روتختی , روتختی اسپرت ،روتختی های شیک با طراحی عالی،جدیدترین مدل های رو تختی گلدار,های شیک با طرح عالی عکس های روتختی۹۶,  مدل های روتختی, روتختی های شیک۲۰۱۷,روتختی های گلدار و زیبا, مدل های روتخنی …

 

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/remodel-a-bedroom-with-stylish-bedding/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b