الگوی پانچو – الگوی پانچو جلو باز – پانچو قلاب بافی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

الگوی پانچو – الگوی پانچو جلو باز – پانچو قلاب بافی

پانچو الگو 

پانچو لباسی است که در عین سادگی و بدون الگو بودن بسیار شیک و امروزی است. در این پست آموزش دوخت یک پانچو بسیار زیبا و مد روز را به شما آموزش میدهم. امیدوارم ببینید و استفاده کنید.

ابتدا پارچه خود را به صورت دولا پهن کنید.

اندازه عرض پارچه دولا باید این طور تعیین شود: میزان اندازه شانه راست تا شانه چپ شما به اضافه ۲۰ سانت از هر دو طرف

مثلا اگر اندازه شانه چپ تا راست شما برابر با ۵۰ باشد. ۵۰+۴۰ که عرض پارچه شما میشود ۹۰ سانت .

میزان بلندی لباس نیز بستگی به سلیقه خودتان دارد. ولی حد استاندارد این لباس یک متر و ۲۰ سانت است.

 

poncho-pattern

 

سپس برای قسمت یقه لباس یک نیم دایره با قطر ۱۰ سانت رسم کند و آن را برش بزنید.البته این برای پارچه های کشی است اگر شما از پارچه غیر کشی استفاده میکنید اندازه قطر نیم دایره باید بالای ۱۲ سانت باشد.

 

poncho-pattern

یک بلوز کشی که اندزه و متناسب با هیکل شماست را بردارید و خط پهلو را روی لباس تعیین کنید.

 

poncho-pattern

 

سپس همین قسمت را با چرخ خیاطی بدوزید.

البته راه دیگری نیز برای مشخص نمودن خط پهلو وجود دارد .میتوانید لباس را بپوشید یعنی قسمت یقه را داخل سر کنید و جای پهلوها را با استفاده از سنجاق قفلی مشخص نمایید. این کار معمولا برای خانم های باردار که اندازه دور شکم برای آنها متغیر است بسیار مناسب است.

 

poncho-pattern

سپس تزیین یقه را انجام بدهید و پانچو را زیباتر نمایید.

 

poncho-pattern

الگوی پانچو

 

poncho-pattern

 

poncho-pattern

 

الگوی پانچو جلو باز

الگو پانچو تابستانی

دوخت پانچو بدون الگو

سلام.

یه پانچوی راحت می خوام آموزش بدم که با شال دوخته میشه ,بدون الگو هس! و همه می تونن بدوزن!
خب طرز دوخت:

این پانچو به ۲ تا شال نیاز داره که اگه هر چی عرضش بیشتر باشه بهتر. چون آستینش بلند تر میشه. من از شال با عرض ۷۰ استفاده کردم.

۱- خب اینا ۲ تا شال هست که ما بهش نیاز داریم:

 

۲- خب حالا دو تا رو می ذاریم کنار هم(مث عکس) و شروع می کنیم به دوخت. اول وسطشو پیدا کنین , به اندازه سرتون علامت بزنین . حالا از بالا تا پایین شروع به دوخت می کنین به غیر از اونجایی که علامت گذاشتین و مربوط می شه به سرتون.( اون وسط که رد دوخت نداره , همون جا برای سر هس)

 

۳- خب حالا از بالا تای مساوی می زنیم.طوری که ریشه های شال کاملا روی هم باشه.

 

 

که میشه این شکلی.

 

۴- حالا از بالا سمت راست , یک وجب میایم پایین و چند سانت هم می رین به سمت راست و شروع می کنین به دوخت. این دوخت رو می تونین تا پایین ادامه بدین یا فقط بخشی رو بدوزین. برای سمت چپ هم همین کارو می کنین. که از اونجایی که نوشتم “دست” , دستها رد می شه. و اون دوخت هم می شه زیر بغل.

 

نمی دونم خوب توضیح دادم یا نه ولی اگه سوالی داشتین حتما بپرسین.

پانچویی که خودم دوختم ۲ تا شال با رنگ های متفاوت گرفتم که یک شال رو وسط گذاشتم و شال دیگه رو از طول نصف کردم و نصفشو گذاشتم سمت چپ و نصف دیگه رو گذاشتم سمت راست. و گودی گردن رو از همون شال وسط در آوردم.

اینم نمای کامل پانچو

الگو پانچو جلو باز

 

poncho-pattern

پانچو حریر با الگو

 

poncho-pattern

poncho-pattern

 

پانچو قلاب بافی با الگو

poncho-pattern

 

poncho-pattern

 

poncho-pattern

poncho-pattern

 

 

 

 

 

منبع : http://mehrmihan.ir/poncho-pattern/

 

طرح های زیبای مدل پانچو بافتنی بچه گانه


پانچو بافتنی بچه گانه عکس هایی از مدل پانچو 2016مدل پانچو,مدل پانچو بافتنی,مدل پانچو کره ایی مدل پانچ,مدل پانچو دخترانه,مدل ... مدل لباس مجلسی و لباس عروس پرنسسی بچه گانه دخترانه. عکس هایی از مدل پانچو 2016مدل پانچو,مدل پانچو بافتنی,مدل پانچو کره ایی مدل پانچ,مدل پانچو دخترانه,مدل ... مدل لباس مجلسی و لباس عروس پرنسسی بچه گانه دخترانه. عکس هایی از مدل ...

آموزش دوخت پانچو جلو باز


دوخت پانچو ساده اموزش دوخت مانتو پانچو / کتی / پانچو / ساده / مجلسی اموزش دوخت مانتو بدون الگو مانتو ... پانچو بدون الگو, پانچو ساده, خیاطی ساده, دوخت پانچو با پارچه,دوخت لباس با ریون, دوخت لباس بدون الگو, لباس بارداری ساده, مانتو حاملگی بدوزید | بخش:آموزش خیاطی و مدل لباس .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;} آموزش دوخت پانچو همراه باالگو پانچو لباسی ...

مدل پانچو مجلسی حریر


جدیدترین مدل مانتو پانچی ۲۰۱۵ مابرای شما کاربران عزیز مجله اینترنتی مهر میهن نمونه هایی بسیار زیبا و شیک از مانتو مدل پانچ را قرار دادیم انواع مانتو مدل پانچ بلند ...   مدل پانچو مجلسی حریر      مانتو, مانتو پانچ, مانتو خفاشی, مانتو بهاری, مانتو کوتاه, manto, مانتو ست با کیف و روسری, مانتو مجلسی, مانتو سبز, انتخاب مانتو, ... مدل مانتو تابستانه ظریفی.   مدل مانتو ...

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b