عکس یادگاری علی دایی با ابرام چرخی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

عکس یادگاری علی دایی با ابرام چرخی

photographing-ali-daei-with-abram-chair

عکس یادگاری علی دایی باابرام چرخی

ابرام چرخی کیست؟

ابرام چرخی چهره‌ای است که هر روز در تمرین استقلالی‌ها حاضر می‌شود. او کلا با بقیه آدم ها فرق می‌کند و آزاد است که در تمرینات هر جا می‌خواهد برود و هر کاری می‌خواهد بکند.

ابرام به راحتی وسط زمین چمن حاضر می‌شود و گاهی اوقات به بازیکنان دستورات تاکتیکی هم می‌دهد!

چرا ابرام چرخی؟

چرخی لقبی است که برای ابرام گذاشته‌اند. او در زمان حرف زدن، هر چند دقیقه یک بار دور خودش چرخ می‌زند. به همین دلیل است که به او لقب ابرام چرخی داده‌اند.

خیلی‌ها می‌گویند ابرام چرخی از کودکی بیماری‌ای دارد که رفتارهایش را تا حدودی غیرعادی کرده با این وجود بازیکنان استقلال با طعنه درباره او می‌گویند: «او از همه ما سالمتر است!»
ابرام از همه آتو داره!

ابرام چرخی هر چند سوژه خنده استقلالی‌هاست اما زیاد قاطی شدن او با بازیکنان باعث شده تا او از همه یک آتویی داشته باشد و حتی در مواقعی که کارش گیر می‌کند، آنها را به لو دادن تهدید می‌کند! همین شده که کسی کاری به کار ابرام ندارد و او روز به روز معروفتر می‌شود.

من ابرام چرخی‌ام

یکی از نزدیکان استقلال خاطره جالبی از او تعریف می‌کند. او می‌گوید: «یک بار ابرام یک ماشین دربست گرفته و وقتی به مقصد رسیده به راننده کرایه نداده است. او در توجیه این رفتارش عکس‌العمل جالبی داشته. او به راننده گفته: «مگه نمی‌دونی من کی‌ام؟! من ابرام چرخی معروفم!»
ابرام چرخی ثروتمند

هر چند مهمترین منبع درآمد ابرام چرخی پول‌هایی است که از فوتبالیست‌ها می‌گیرد اما او به واسطه ارثیه بالایی که برایش باقی مانده صاحب چند دهنه مغازه در منطقه عبدل آباد است. با این وجود او کاری به این چیزها ندارد و با پول‌هایی که از طریق بازیکنان به دست می‌آورد زندگی‌اش را می‌چرخاند

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/photographing-ali-daei-with-abram-chair/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b