عکس فاطماگل
header
آموزش کف پوش سه بعدی

عکس فاطماگل

 

عکس‌های سریال فاطما گل,عکس سریال فاطما گل,عکس برن سات در سریال فاطما گل,

عکس فاطما گل در سریال فاطما گل,فاطما گل,عکس کریم در سریال فاطما گل,عکس سلیم …

photo-fatmagl

فاطما گل در آنکارا، ترکیه به دنیا آمد. او آموزش ابتدایی و متوسطۀ خود را در کالج آنکارا به اتمام رساند. سپس در دانشگاه باشکنت رشتۀ اقتصاد و مدیریت بازرگانی خواند. او با حمایت دوستان دانشگاهی خود در مسابقۀ ستارۀ ترکیه شرکت کرد و نفر دوم شد.او توسط کارگردان معروف تورمیز گیریتلیوغلو کشف شد و در اولین سریال خود بازی کرد.
در سال ۲۰۰۴ در سریال بازیگر نقش نرمین بود . سال ۲۰۰۵ در سریال (سیندلا) که تهیه کنندگان آن تورمیز گیریتلیوغلو و ماهسون کیرمزی‌گول بود نقش اول زن سریال،زیلان را بازی کرد. در سال ۲۰۰۶ در نقش یاسمین در سریال محبوب (به یاد داشته باش عزیزم) با اوکان یالابیک همبازی شد.
در سال ۲۰۰۸ بازیگر نقش اصلی زن بیهتر یوروغلو زیاگیل را در سریال عشق ممنوع که سریالی درام و عاشقانه برگرفته از رمان عشق ممنوع نوشته خالد ضیا بازی کرد.او در این سریال با کیوانچ تاتلیتوغ،سلجوق یونتم و نباهت چهره همبازی بود.برای بازی در این سریال او برنده ۲ جایزه پروانه طلایی شد.او اولین و تنها نامزد برنده جایزه برای دو سال متوالی است.

photo-fatmagl
اولین تجربه بازی در فیلم او به کارگردانی تورمیز گیریتلیوغلو بود در این فیلم او با اوکان یالابیک و مراد یالدریم (ساواش در سریال عشق و جزا) همبازی شد.
در سال ۲۰۰۹ در فیلم بال هایی در شب به نویسندگی ماهسون کیرمزی‌گول بازی کرد.
برن در سال ۲۰۱۰ در سریال ‘(گناه فاطمه گل چیه؟) که فیلمنامه آن اقتباسی از یک فیلم به نویسندگی در سال ۱۹۸۶ بود، بازی کرد. در این سریال با انجین آکیورک که او نیز در مسابقه ستاره های ترکیه اول شد همبازی بود.او در این نقش قربانی تجاوز جنسی ست. فاطما گل برای بازی در این سریال نامزد دریافت بهترین بازیگر زن سریال درام تلویزیون آنتالیا و جایزه بین المللی سئول در این سریال شد.این مجموعه در ماه ژوئن ۲۰۱۲ (تیر ۱۳۹۱) به اتمام رسید.
او در سال ۲۰۱۰ به همراه کیوانچ تاتلیتوغ در انیمشین داستان اسباب بازی ۳ دوبلور نقش باربی و کن بودند.
در سال ۲۰۱۲ در سومین فیلم خود به نام فصل کرگدن به کارگردانی بهمن قبادی بازی کرد. در این فیلم با مونیکا بلوچی،بهروز وثوقی،آرش لباف همبازی بود و نقش دختر مونیکا بلوچی را بازی می کرد.نخستین نمایش این فیلم در جشنواره جهانی فیلم تورنتو بود. برن در حال حاضر با یکی از پیشرو ها و خواننده موسیقی پاپ ترکیه نامزد است.
برن اکنون در نقش درین چلیک / یاغمور اوزدن در سریال انتقام نقش‌آفرینی می کند. این سریال که برگرفته از سریال امریکاست، طرفداران بسیار زیادی دارد.

photo-fatmagl

۲۰۱۳-۲۰۱۴ – انتقام

photo-fatmagl

عکس زیبای فاطما گل و همسرش

photo-fatmagl

عکس شخصی اینستاگرام برن سات

photo-fatmagl

عکس شخصی برن سات و همسرش

photo-fatmagl

عکس فیسبوک برن سات و همسرش

photo-fatmagl

عکس زیبای سمر عشق ممنوع

photo-fatmagl

عکس جالب و دیدنی برن سات ۲۰۱۵

photo-fatmagl

عکس شخصی و دیده نشده برن سات

photo-fatmagl

عکس اینستاگرام برن سات بازیگر فاطیما گل

photo-fatmagl

عکس بدون گریم برن سات ۲۰۱۵

photo-fatmagl

عکس جدید برن سات و بچه

photo-fatmagl

عکس خصوصی اینستاگرام برن سات

photo-fatmagl

عکس جدید برن سات ۲۰۱۵

photo-fatmagl

 

منبع : http://mehrmihan.ir/photo-fatmagl/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b