عکس جنجالی مهدی رحمتی با یک دختر ارمنستانی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

عکس جنجالی مهدی رحمتی با یک دختر ارمنستانی

عکس جنجالی مهدی رحمتی با یک دختر ارمنستانی

داستان عکس های منشوری فوتبالیست های ایرانی همچنان ادامه دارد و این بار نوبت به بازیکنان تیم استقلال تهران رسید تا با انتشار یک عکس منشوری در اردوی ارمنستان با دختر بی حجاب جنجال ساز شوند .

بازیکنان تیم استقلال تهران که در اردویی در کشور ارمنستان به سر میبرند با طرفداران تیم استقلال عکس های یادگاری میگیرند که البته برخی از این عکس ها امکان منشوری شدن بازیکنان را در پی خواهد داشت .

چند بازیکن تیم استقلال شامل کاپیتان مهدی رحمتی با دختر نیمه برهنه در اردوی ارمنستان عکس یادگاری گرفتند که شاید این عکس ها کمی برای این بازیکنان و تیم استقلال تهران حاشیه ساز شود .

 

 سید مهدی رحمتی دروازه بان استقلال درباره شایعه محرومیت ۳ جلسه ای اش در ارتباطی تلفنی با برنامه نود گفت: ۱۹ سال در فوتبال ایران بوده ام و همیشه در اردوها شئونات را رعایت کرده ام. در اردوی تیرماه که با استقلال به ارمنستان رفتیم در یکی از روزها یک هوادار از ما درخواست عکس یادگاری کرد و اتفاقا نماینده حراست وزارت ورزش در همانجا حضور داشت. سوالی که برای من ایجاد شده این است که وقتی مهدی رحمتی با ۳ بازیکن دیگر در عکس حضور دارد، چرا فقط از من اسم می برند؟ مگر قتل یا دزدی کردم؟ تا به حال کدام بازیکن فوتبال به خاطر عکس محروم شده؟ آقای تاج و کفاشیان مگر به خارج از کشور نمی روند؟ در ضمن چرا در آستانه بازی حساس با تراکتور چنین خبری منتشر می شود. چند سال است بازیکنان با هواداران خانم عکس می گیرند و هیچ کس محروم نشده و اگر حکم محرومیت من تایید شود هیچ اعتراضی نمی کنم اما از فوتبال خداحافظی می کنم ولی نمی خواهم اسم باشگاه زیر سوال برود.

photo-controversial-mehdi-rahmati-with-an-armenian-girl


منبع:http://mehrmihan.ir/photo-controversial-mehdi-rahmati-with-an-armenian-girl/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b