طراحی دکوراسیون دفتر کار به سبک انگلستان + دکوراسیون دفتر کار 2017
header
آموزش کف پوش سه بعدی

طراحی دکوراسیون دفتر کار به سبک انگلستان + دکوراسیون دفتر کار ۲۰۱۷

طراحی دکوراسیون دفتر کار به سبک انگلستان + دکوراسیون دفتر کار ۲۰۱۷

هنگام صحبت کردن درباره ی دکوراسیون داخلی محل کار ، اولین چیزی که به ذهن می رسد طراحی یک دفتر خصوصی به سبک کشور انگلیس است چرا که همواره طراحی یک دفتر کار نیازمند سخت گیری ، رعایت نظم و ترتیب در دکوراسیون و بدون وجود عناصر تزیینی و دست و پا گیر است که از ویژگی های سبک انگلیسی به شمار می رود. به طور خلاصه، سبک انگلیسی در طراحی دکوراسیون اداری برای اکثریت ما بهترین گزینه به نظر می رسد.

%postname%

%postname%

 

طراحی دکوراسیون اداری به سبک انگلیسی و ویژگی های آن

ویژگی های سبک انگلیسی در دکوراسیون اداری چیست؟ همانطور که مشخص است، هر چیزی که به سبک دکوراسیون انگلیسی مربوط می شود، ویژگی های خوبی مانند قدرت، جسارت، نظم و ترتیب و سخت گیری را در ذهن انسان تداعی میکند. مبلمان دفتر کار باید شیک و آبرومند، قابل اطمینان و تهیه شده از جنس چوب عالی و مستحکم باشد(در صورتی که امکان تهیه ی مبلمان چوب طبیعی وجود ندارد می توانید از نمونه های چوبی آن استفاده کنید.). با توجه به رنگ دکور دفتر، انتخاب رنگ قهوه ای سوخته، شکلاتی و قهوه ای بسیار فوق العاده خواهد بود. برای کنتراست از رنگ های روشن مانند بژ و فیلی استفاده کنید.

رنگ ها و کنتراست ها در دکوراسیون اداری

ضرورتی ندارد که رنگ دکوراسیون داخلی دفتر را حتما از بین رنگ های تیره انتخاب کنید هرچند که در این صورت سنگینی و هیبت سبک انگلیسی بهتر نمایش داده می شود. اجازه بدهید یکی از دیوارهای دفتر به رنگ تیره و دیگر دیوارها به رنگ روشن باقی بماند. کف را هم درنظر بگیرید؛ اگر پوشش کف تیره است استفاده از یک قالیچه به رنگ روشن وضعیت بهتری ایجاد خواهد کرد.

 

%postname%

%postname%

%postname%

جزئیات دکور داخلی  دفتر کار

پرده، اما نه به سبک های مدرن و امروزی برای پنجره ها ترجیح داده می شود. سبک انگلیسی در طراحی داخلی دفتر کار ارتباط محکم و ثابتی با زمان های گذشته و سبک های سنتی  دارد که قطعا باعث خواهد شد همه ی سبک های محبوب امروزی را که همه چیز را ساده تر طراحی می کند، را از دست بدهد. سبک انگلیسی در طراحی دکوراسیون دفتر کار بر سخت گیری و سنت گرایی استوار است. به همین دلیل است که انتخاب پرده های سنگین و سنتی که قابلیت پوشانندگی زیادی دارند برای این سبک مناسب تر است،چرا که خواهند توانست در زمان های لازم حتی در روزهای آفتابی هم تاریکی مورد نیاز را در اتاق ایجاد کنند.

در نتیجه، سبک انگلیسی در طراحی داخلی دفتر کار ، سبکی است که اکثر مردم تمایل دارند آن را در منزل یا محل کارشان داشته باشند.

%postname%

%postname%

%postname%

%postname%

امیدواریم که ایده های مطرح شده در این مقاله به شما در طراحی دکوراسیون محل کارتان کمک نماید.


منبع:http://mehrmihan.ir/office-interior-design-in-english-style/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b