محسن یگانه، علیزاده و اشوان در جشنواره موسیقی فجر 95
header
آموزش کف پوش سه بعدی

محسن یگانه، علیزاده و اشوان در جشنواره موسیقی فجر ۹۵

سي و دومين جشنواره موسيقي فجر،محمد عليزاده ،محسن يگانه و اشوان در بخش موسيقي پاپ در سالن نمايشگاه ميلاد براي علاقمندان خود به اجراي برنامه مي پردازند ،همچنين آريا عظيمي نژاد در بخش موسيقي تلفيقي جشنواره بين المللي موسيقي فجر در سالن برج آزادي به روي صحنه مي رود.

سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از ۲۲ دی ماه تا ۱ بهمن ماه سال جاری به ریاست حمیدرضا نوربخش برگزار می شود. این دوره از جشنواره به دلیل تقارن با ایام فاطمیه، یک ماه زودتر از موعد همیشگی سالانه، در ۲۲ دی‌ماه برگزار خواهد شد.

بخش بین‌الملل جشنواره نیز با محوریت «ایران فرهنگی» با حضور کشورهای آسیای میانه از جمله آذربایجان، تاجیکستان، هند، لبنان و کشورهایی از اروپا مانند اسپانیا، پرتغال، فرانسه، ایتالیا و ژاپن برگزار می شود.

 

با وجود اینکه تنها نام سه تن از خواننده های بخش موسیقی پاپ جشنواره امسال اعلام شده اما می توان پیش بینی هایی برای حضور دیگر چهره ها در جشنواره امسال داشت.

 

 

 محمد علیزاده

 محمد علیزاده که نخستین تجربه اجرایش روی صحنه برابر با دوره بیست و هشتم جشنواره موسیقی فجر بود، امسال و در دروه سی و دوم این جشنواره بین المللی، پنجمین حضورش را در قاب موسیقی فجر تجربه می کند.
علیزاده که آخرین آلبوم خود با عنوان “دلت با منه” را در سال ۱۳۹۱ منتشر کرد، شاید در اجرای خود در جشنواره موسیقی فجر نیز ترکیبی از تکراری ترین قطعه های خود را همانند سایر اجراهایش، به مخاطب ارائه دهد مگر اینکه تا آن زمان، آلبوم جدیدش روانه بازار موسیقی شود.

اشوان

 اشوان خواننده جوان دیگری است که تاکنون آلبوم رسمی روانه بازار موسیقی نکرده است. این خواننده که در ماه های اخیر، اجراهای بسیاری داشته، یکی از گزینه های قطعی اعلام شده در سی و دومین دوره جشنواره موسیقی فجر است.
این خواننده قرار است در بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر در کنار تعدادی از خواننده های درجه یک موسیقی پاپ به اجرای برنامه بپردازد.

محسن یگانه

 در بخش موسیقی پاپ سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، محسن یگانه حاضر می شود و از عاشقانه هایش می خواند.
این خواننده موسیقی پاپ که سال های گذشته نیز تجربه حضور در جشنواره موسیقی فجر را در کارنامه هنری اش به ثبت رسانده، یکی از موفق ترین اجراها را دارد و بارها ثابت کرده که حضورش در جشنواره ای چون موسیقی فجر، تضمین فروش بالا و صد در صدر در بخش موسیقی پاپ است.

حامد همایون

 حامد همایون خواننده جوانی که تاکنون تجربه اجرای صحنه ای نداشته و شاید مخاطبان موسیقی چندان آشنایی با او نداشته باشند، یکی از گزینه های احتمالی برای حضور در بخش موسیقی پاپ جشنواره سی و دوم است.
منبع: http://mehrmihan.ir/mohsen-yeganeh-alizadeh-and-ashvan-in-fajr-95-music-festival/
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b