نحوه پیگیری پلاک خودرو از پلیس
header
آموزش کف پوش سه بعدی

نحوه پیگیری پلاک خودرو از پلیس

هگیری مرسولات مربوط به ناجا پلیس+۱۰ با شماره #۱۹۳* راه اندازی شد

شما با سیمکارتهای همراه اول میتوانید با شماره گیری کد بالا از وضعیت پستی کارت و یا اسنادی که توسط دفاتر پلیس+۱۰ صادر شده و انتخاب شماره ۳٫رهگیری مرسولات ناجا از:

۱٫گواهینامه ۲٫شناسنامه خودرو ۳٫کارت خودرو.۴٫اسناد موتور ۵٫نظام وظیفه

 فقط با درج کد ملی خود مطلع شوید

این سامانه جدیدا راه اندازی شده و ممکن است هنوز تکمیل نباشد.

همچنین سایت زیر کاربرد مراحل بالا بصورت آنلاین را دارد

 آدرس سایت

najatracking.post.ir


how-to-keep-track-of-license-plate-police

@همچنین از طریق بنر زیر میتوانید بصور مستقیم با سامانه پیامکی ناجا جهت پیگیری مراحل انجام خدمات در دفاتر پلیس+۱۰ در ارتباط باشید

کلیک کنید

how-to-keep-track-of-license-plate-police

شماره پیامکهای مربوط به امور نیروی انتظامی

با شماره گیری  # ۱۹۳*خدمات پستی رهگیری مرسولات پستی رهگیری مرسولات ناجا و اعلام نزدیک ترین دفاتر پستی از طریق تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

از طریق سرویس رهگیری مرسولات پستی مشتری در هر لحظه و هرکجا بدون نیاز به دسترسی به اینترنت می تواند وضعیت مرسوله پستی خود را با استفاده از کد ۲۰ رقمی مرسوله پستی پی گیری نماید.

از طریق سرویس رهگیری مرسولات ناجا نیز سرنوشت مدارک ارایه شده از سوی ناجا (نیروی انتظامی) نظیر شناسنامه و کارت خودرو، گواهینامه، نظام وظیفه و… قابل رهگیری می باشد.

اعلام نزدیک ترین دفاتر پستی دیگر خدمتی است که با توجه به موقعیت مکانی مشتری و با استفاده از سرویس مذکور، نشانی نزدیک ترین دفاتر پستی را به متقاضی اعلام می نماید.

استعلام نرخ پستی،درخواست تأییدیه توزیع مرسولات،صدای مشتری و تالار گفتگو، اعلام الکترونیکی به گیرنده مبنی بر وجود نامه آماده تحویل به وی،اعلام الکترونیکی به فرستنده مبنی بر تأیید توزیع نامه به گیرنده، اعلام الکترونیکی به گیرنده مبنی بر وجود امانت آماده تحویل به وی و  اعلام الکترونیکی به فرستنده مبنی بر تأیید توزیع امانت به گیرنده سایر خدماتی است که بر بستر تلفن همراه به هموطنان قابل ارایه می باشد

چگونه کارت و سند المثنی خودرو بگیریم

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور چگونگی دریافت خدماتي مانند سند المثنی خودرو را اعلام کرد.

سرهنگ سعید روحی در گفتگو با خبرنگار سایت راهور اظهار داشت: با عنايت به ابهام هموطنان در خصوص خدمات پس از شماره گذاري وسايل نقليه كليه اطلاعات لازم جهت راهنمايي متقاضيان دريافت خدمات در قسمت راهنماي خدمات –شماره گذاري   سايت راهور ۱۲۰ درج و نامبردگان مي توانند حسب  مورد مدارك و اطلاعات لازم را پيش از مراجعه به مراكز راهور از آدرس فوق كسب نمايند.

وي گفت: اگر مالک خودرویی  كارت و يا سند سبز خودرو خود را گم کرده باشد برای دریافت سند سبز المثنی یا کارت خودرو المثنی مي بايست مدارك ذيل را به همراه داشته و به يكي از مراكز تعويض پلاك مراجعه نمايد.

وي افزود  اگر مالک برای گرفتن کارت یا سند حاضر نمی شود و نماینده قانونی او قصد انجام این کار را دارد باید به هنگام مراجعه وکالتنامه قانونی جهت اخذ خدمات ارائه دهد.

  1. ارائه یک نوبت آگهی درروزنامه کثیرالانتشارمبنی برمفقودی یاسرقت شدن سندمالکیت وگذشت بیش از ۱۰ روزازتاریخ نشرآگهی
  2. تکمیل فرم اطلاع ازعواقب کشف فسادوعودت آن درصورت یافت شدن
  3. حضورمالک یانماینده قانونی وی به همراه وسیله نقلیه درمرکزتعویض پلاک
  4. ارائه برگ عدم خلافی
  5. ارائه اصل مدرک احرازهویت(شناسنامه جدیدیاکارت ملی)

وي افزود  اگر مالک برای گرفتن کارت یا سند حاضر نمی شود و نماینده قانونی او قصد انجام این کار را دارد  به هنگام مراجعهبايد وکالتنامه قانونی جهت اخذ خدمات ارائه دهد.

 

منبع : http://mehrmihan.ir/how-to-keep-track-of-license-plate-police/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b