ایده های مدرن و سنتی 2017 برای دکوراسیون دفتر کار در منزل
header
آموزش کف پوش سه بعدی

ایده های مدرن و سنتی ۲۰۱۷ برای دکوراسیون دفتر کار در منزل

ایده های مدرن و سنتی ۲۰۱۷ برای دکوراسیون دفتر کار در منزل

هرکسی که ترجیح می دهد در خانه کار کند باید یک اتاق کار در منزل داشته باشد. فرقی نمی کند خانه ویلایی باشد یا آپارتمانی،در هر صورت اگر تمایل داشته باشید می توانید یک اتاق کار داشته باشید. دکوراسیون اتاق در ایجاد یک جو مناسب اهمیت بسیاری دارد. بنابراین هر عنصری که در طراحی دکوراسیون اتاق کار استفاده می کنید دارای اهمیت است؛ از مبلمان گرفته تا جزئیات ریز دکور اتاق. در این مقاله ما تلاش خواهیم کرد که اتاق کار شما را به راحت ترین صورت ممکن تجهیز کنیم و در تصاویری که برای شما جمع آوری کرده ایم شما بهترین  نمونه های طراحی اتاق کار به سبک مدرن و سنتی را مشاهده خواهید کرد.

انتخاب طراحی مناسب اتاق کار

طراحی هر جایی از جمله طراحی یک اتاق کار در منزل، بستگی زیادی به صاحب مکان دارد. نوع فعالیت و سطح درآمد و همچنین روحیه ی صاحب اتاق قطعا روی نوع طراحی ما اثرگذار خواهد بود. نکته ی اصلی این است که دکوراسیون اتاق کار شما باید یک جو راحت و کاری را برای فعالیت های شما فراهم کند.

قسمت های مختلف اتاق با استفاده ار نورپردازی های متفاوت و پارتیشن بندی های مدرن از هم جدا خواهند شد. انجام همه ی این موارد در اتاق کار های ساختمان های شخصی یا آپارتمان های بزرگ امکان پذیر خواهند بود اما در مکان های کوچک هم می توان یک اتاق کار با همه ی ویژگی های لازم را ایجاد کرد.

 

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas

رنگ اتاق کار

رنگ، عنصر کلیدی در دکوراسیون اتاق کار خانه به حساب می آید. بهتر است انواع مختلف کارهای محاسباتی را در اتاقی که با سایه های نرم و ملایم با کمی رنگ روشن نقاشی شده اند انجام دهیم تا در طولانی مدت احساس خستگی و کسالت نکنیم. استفاده از تضاد رنگ های روشن روحیه ی فانتزی و کارآفرینی را بالا می برد و برای افراد خلاق و مبتکر مناسب است. اتاق کار راحت که به سبک کلاسیک نقاشی و دکور شده برای جلسات و ملاقات های کاری  مناسب هستند.

Home-office-ideas-2017-home-office-design-colors

ایده های دکوراسیون اتاق کار به سبک بریتانیا

این نوع سبک طراحی دفتر کار در منزل بیانگر موقعیت و جایگاه اجتماعی صاحب دفتر است. تجهیزات اشرافی و تزیینات لوکس با در نظر گرفتن سلیقه ی شخصی صاحب اتاق، از ویژگی های این اتاق است.

مبلمان باید طبیعی باشد، و مراحل ساخت آن سبب از بین رفتن بافت طبیعی چوب نشده باشد؛ مبلمان اتاق کار از مبلمان های معمولی بزرگ تر است و دسته های بزرگ از ویژگی های مبلمان اتاق کار در این سبک محسوب می شود که قسمت های چوبی این مبلمان با واکس یا روغن جلا پوشیده شده است. در کل هنگام انتخاب وسایل و تجهیزات، اولویت به وسایل و قفسه های کلاسیک داده می شود.

 

Home-office-ideas-2017-home-office-design-in-british-style

طراحی اتاق کار به سبک کلاسیک

مبلمان های لوکس به خوبی با سبک دکوراسیون کلاسیک سازگاری دارند. این سبک، از مبلمان های قیمتی بزرگ که دارای چوب روشن تر هستند و با برنز تزیین شده اند استفاده می کند. جلوی صندلی یک میز مستحکم قرار گرفته که برای استفاده های طولانی مدت مناسب است و شخص در استفاده از آن اخساس خستگی و ناراحتی در قسمت های مختلف بدن نخواهد کرد. نیمکت یا صندلی راحتی اتاق کار کلاسیک با مخمل یا چرم اشرافی به رنگ های گرم دیزاین می شود.

Home-office-ideas-2017-home-office-design-classic-style

طراحی اتاق کار به سبک مدرن

طراحی اتاق کار کلاسیک در آپارتمان های امروزی مشکل آفرین خواهد بود. بنابراین، در این نوع آپارتمان ها اساس طراحی را بر کارایی و راحتی تنظیم می کنند. اگر محل کار شما یک اتاق جداگانه نیست بلکه یک قسمتی از خانه برای این کار اختصاص داده شده است بنابراین سبک و رنگ مبلمان کاری باید با طراحی داخلی کل خانه هماهنگی داشته باشد.

 

Home-office-ideas-2017-home-office-design-modern-style

تصاویر اتاق کار در خانه

در این مطلب از سایت مهر میهن سعی کرده ایم تعدادی تصویر از طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کار در منزل برای شما جمع آوری نماییم که امیدواریم در انتخاب سبک مناسب به شما کمک کند…

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-1

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-3

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-4

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-5

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-6

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-7

home-office-decorating-ideas-home-office-design-ideas-8

Home-office-ideas-2017-home-office-design

Home-office-ideas-2017-home-office-design-1

 

Home-office-ideas-2017-home-office-design-2

Home-office-ideas-2017-home-office-design-3

Home-office-ideas-2017-home-office-design-4

Home-office-ideas-2017-home-office-design-5

Home-office-ideas-2017-home-office-design-6

Home-office-ideas-2017-home-office-design-7

Home-office-ideas-2017-home-office-design-8

Home-office-ideas-2017-home-office-design-9


منبع: http://mehrmihan.ir/home-office-ideas-2017/
این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b