فرم اشتغال به کار
header
آموزش کف پوش سه بعدی

فرم اشتغال به کار

فرم گواهی اشتغال به کار

form-of-employment

نمونه فرم

حجم: ۰٫۱ مگابایت

قیمت: رایگان

نحوه ارسال: دریافت آنلاین

پسورد: www.datasara.com

توصیه می شود جهت دانلود از مرورگر Google Chrome استفاده شود.

form-of-employment
توضیحات تکمیلی:

فـرم گواهی اشتغـال به کار

بخشی از متن فرم:
بدینوسیله گواهی می شود آقای/خانم … فرزند … به شماره شناسنامه … صادره از …در این شرکت مشغول انجام وظیفه میباشد و ماهیانه معادل (به حروف ) … ریال حقوق دریافت میدارد، ضمناً مادامیکه نامبرده در این شرکت به کار ادامه دهد چنانچه اقساط وام دریافتی از آن بانک را به موقع پرداخت ننماید با لعام بانک، اقساط مذکور از حقوق ماهیانه وی کسر و به حساب تعیین شده حواله خواهد شد.

فرمت فایل: word

دانلود فرم خام رزومه نويسي برای کارجویان

ارسال رزومه به کارفرمایان امکان میدهد تا بتوانند ارزیابی اولیه ای از توانایی‌های شغلی شما داشته باشند. در حقیقت رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیتهای شغلیتان به خواننده رزومه ارائه کند. برای این است که میگوییم مونه رزومه بسیار مهم است و جنبه ای تبلیغاتی دارد.

رزومه کاری به متنی گفته می‌شود که از چند صفحه تشکیل شده است و در آن اطلاعات و مشخصات شما و بسیاری از مواردی که شما در آن توانایی دارید را قبل از مصاحبه در اختیار کارفرمایان شما قرار می‌دهد.

شما بوسیله رزومه ویژگیهای مفید و تاثیر گذار خود را در اختیار کارفرمایان قرار میدهید و به نوعی سعی می‌کنید تا آنان را متقاعد سازید که از بین چندین رزمه ارسال شده ، شما را برای شرکت در مصاحبه انتخاب نماید.

حال اگر نمی‌دانید رزومه خود را به چه صورت باید تکمیل کنید سایت نمونه‌هایی از فرم خام جهت رزومه را برای شما قرار داده است. شما می‌توانید پس از دانلود فرم و پر کردن آن جهت ارسال آن به کارفرما مورد نظر خود اقدام نمایید.

 

جهت دانلود روی لینک‌های زیر کلیک کنید

 

 

 


منبع: http://mehrmihan.ir/form-of-employment/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b