عکس کیک تولد عاشقانه فانتزی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

عکس کیک تولد عاشقانه فانتزی

کیک تولد عاشقانه

کیک تولد عاشقانه

شما هم جزو آن دسته افراد هستید که به تولدتان اهمیت می دهید؟ دوست دارید مراسم تولدتان به بهترین شکل ممکن انجام شود؟ دوست دارید کیک تولدتان خاص باشد تا در یاد دوستانتان بماند؟ در این بخش از سایت مهر میهن ایده هایی برای تزیین کیک تولد را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

کیک تولد عاشقانه کیک تولد عاشقانه

انتخاب و خرید کیک تولد همواره یکی از بزرگترین چالش‌ها در برگزاری این گونه جشن‌ها بوده و هست. برخی افراد حوصله‌ی فکر کردن و دوره کردن آلبوم‌های قنادی‌ها را ندارند و در نهایت کیکی ساده با یک نوشته‌ی تولدت مبارک سفارش می‌دهند. از طرفی طرح‌های اینترنتی به‌قدری زیادند که با نگاه کردن به آنها فقط سردرگم‌تر می‌شوید و معلوم هم نیست طرح انتخابی شما با کیکی که در نهایت نحویل می‌گیرید چقدر مطابقت دارد. با در نظر گرفتن یک سری نکات کلیدی و دسته‌بندی‌ها می‌توانید انتخاب‌های خود را محدود و جهت‌دهی کنید.

 کیک تولد عاشقانه فانتزی

کیک تولد عاشقانه کیک تولد عاشقانه

کیک نباید به‌قدری کم باشد که به هر کس بُرشی نازک برسد، و آن‌قدر زیاد که بعد از جشن مقدار زیادی کیک روی دست‌تان بماند. بنابراین از قبل، متناسب با تعداد میهمانان اندازه‌ و وزن کیک را تخمین بزنید. در صورتی که تعداد میهمانان را می‌دانید اما هیچ ایده‌ای درباره‌ی میزان کیک مورد نیاز ندارید، از قنادی یا سایتی کمک بگیرید که قصد دارید به آنها برای تهیه‌ی کیک سفارش دهید، آنها در این زمینه تجربه‌ی کافی دارند و می‌توانند اطلاعات درستی به شما ارائه دهند.

عکس کیک تولد عاشقانه

کیک تولد عاشقانه کیک تولد عاشقانه

شکل و نوع کیک تولد تا حد زیادی به طرح کیک بستگی دارد. بسیاری از طرح‌ها روی سه شکل اصلی مربع، دایره و مستطیل قابل پیاده‌سازی هستند. البته بعضی از طرح‌ها هستند که نیاز به شکل پایه ندارند و به‌صورت ایده‌هایی مجزا مطرح می‌شوند.

کیک تولد عاشقانه

کیک تولد عاشقانه کیک تولد عاشقانه

اگه میهمانی‌تان تم خاصی دارد، بهتر است طرح و رنگ کیک تولد را مطابق با آن انتخاب کنید. ایده‌های زیادی برای تم میهمانی وجود دارد. به عنوان مثال برای پسرها، می‌توانید با توجه به تیم فوتبال مورد علاقه‌شان یا شخصیت‌ها و قهرمان‌های کارتونی مثل بتمن، مرد عنکبوتی، بِن‌تِن و هر مورد دیگری که به آن علاقه دارند، ایده بگیرید. برای دخترها نیز می‌توانید تم‌هایی نظیر شخصیت‌های کارتونی و پرنسس‌ها، فرشته‌ها، شاپرک، گل و … را اجرا کنید.

 کیک تولد عاشقانه ۹۶

کیک تولد عاشقانه کیک تولد عاشقانه

برای انتخاب طرح کیک، خصوصیات فردی، جنسیت، سن و سال و علایق صاحب تولد حرف اول را می‌زند. با توجه به این ویژگی‌ها نه‌تنها انتخاب کیک برای‌تان ساده‌تر می‌شود بلکه به کسی که برایش تولد گرفته‌اید نشان می‌دهید چقدر برای‌تان اهیمت دارد و برایش ارزش قائلید.

عکس کیک تولد عاشقانه فانتزی ۹۶

کیک تولد عاشقانه

 کیک تولد

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b