سرباز فراری با 3 زن و 10 بچه !
header
آموزش کف پوش سه بعدی

سرباز فراری با ۳ زن و ۱۰ بچه !

رئیس پلیس کشور با اعـــــــــلام آمار قابل توجه کاهش فرار سربازان گفت: بهترین راه برای جلوگیری از فرار سربازان این است که سرباز در شهر محل سکونت‌اش خدمت کند.

سردار حسین اشتری صبح دیروز در هجدهمین مجمع پیشگیری از وقوع جرم استان تهران با بیان این مطلب اظهارداشت: در بسیاری از مواقع موانعی برای سربازان وظیفه پیش می‌آید که باید این موانع را برطرف کنیم تا جرایم در حوزه سربازی کاهش یابد.

وی با اعلام اینکه در طول یک سال گذشته فرار سربازان ۲۲ درصد کاهش داشته است، افزود: برخی نمی‌خواهند به دلیل هزینه‌های رفت و آمد به مرخصی بروند. باید زمینه برای مرخصی سربازان ایجاد شود تا آنها انگیزه فرار نداشته باشند. البته این شائبه هم برای سربازان وجود دارد که اگر برگردند محاکمه می‌شوند.

اشتری گفت: سربازی داریم که ۱۰ فرزند و سه همسر دارد. حدود ۲۰۰ سرباز با سه تا پنج فرزند نیز وجود دارند. این در حالی است که اعلام شده فرار سربازان از ناجا زیاد است. در حالی که برای ارائه این آمار باید عائله‌مندی آنها را نیز در نظر بگیریم. بهترین راه برای جلوگیری از سربازان این است که هر سرباز در شهر محل سکونت خود خدمت کند.فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: فرمانده‌ای که از زیرمجموعه خود اطلاعی ندارد باید نظارت و اشرافیت خود را افزایش دهد در غیر این صورت رفتار او باعث افزایش جرایم می‌شود.

منبع: http://mehrmihan.ir/deserter-soldier-with-3-women-and-10-children/

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b