تیپ های شیک و جدید بچگانه پسرانه 2017 + لباس بچگانه 96-2017
header
آموزش کف پوش سه بعدی

تیپ های شیک و جدید بچگانه پسرانه ۲۰۱۷ + لباس بچگانه ۹۶-۲۰۱۷

تیپ های شیک و جدید بچگانه پسرانه ۲۰۱۷ + لباس بچگانه ۹۶-۲۰۱۷

لباس کودکان باید کاربردی و راحت باشد. لباس کودکان در تابستان باید خنک و رنگ روشن باشد و بالعکس در  زمستان باید لباس گرم بپوشند اما در هر دو صورت باید متناسب با مد روز باشد….در غیر این صورت، مشخص نیست که پدر و مادر چه لباسی برای بچه تهیه می کنند و کودکان باید در سبک های از مد افتاده لباس بپوشند. در این پست قصد داریم تعدادی از سبک های مد سال ۲۰۱۷-۹۶ برای طرز لباس پوشیدن پسر بچه ها را به شما نشان دهیم.

در سال  ۲۰۱۷ دو سبک اصلی برای لباس پوشیدن پسران مد است: تیپ های اسپرت و غیر رسمی و تیپ های رسمی. کاپشن مربوط به فصل سرد می باشد. آنها سبک و آزاد هستند و مانع حرکت بچه نیستند.

%postname%

%postname%

%postname%

%postname%

کفش کودکان همیشه باید از مواد طبیعی انتخاب شده استدر سال ۲۰۱۷ کفش و چکمه از جنس پوست طبیعی و خزدار از محبوب بالایی بین طراحان برخوردار است. کفش هایی که ساق بلندی دارند مد این سال نیستند.

 شال گردن های بافتنی گرم مکمل تیپ پسران است، چرا که آنها در سال ۲۰۱۷  در میان لباس کودکان بسیار شیک برای پسران هستند.گرمکن، پولیور، ژاوکت و شلوار جین نه تنها بین پسران مرسوم است، بلکه پیدا کردن آن ها بسیار راحت بوده و به خوبی جای خود را در بین مدهای سال ۲۰۱۷ برای پسران پیدا کرده است. اگر کودک شما شلوار های کلاسیک، جلیقه، پلیور، بلوز یقه اسکی و چکمه های بلند را ترجیح می دهد نگران نباشید چرا که این تیپ نیز یکی از مدهای شیک و فشن این سال به حساب می آید.  همچنین فراموش نکنید که با اضافه کردن کلاه، کمربند و یا ساسپند های مد روز به لباس پسران خود  آقایان کوچکتان را به بهترین تیپ ممکن طراحی کنید.

%postname%

%postname%

گرایش ها ومدهای لباس پسران در سال ۲۰۱۷

  • سبک کلاسیک: راحت ترین تیپ همان استفاده از مدهای کلاسیک است که برای این سبک لباس ها بهتر است از رنگ های سیاه و سفید و خاکستری استفاده کنید.

%postname%%postname%%postname%%postname%

  • کت و شلوار و جلیقهکت و شلوار و جلیقه ی یکرنگ با یک بلوز با رنگ متضاد هم ترکیب جالب و شیک و رسمی ای ایجاد خواهد کرد.

%postname%%postname%

%postname%

  • نه گفتن به رنگ زرق و برق دار در لباس پسران. پسران سبک های سنتی را بیشتر از دختران برای مد لباس دوست دارند. پیراهن های زرق و برق دار پسرانه با مدل های آستین به شکل خاص و یا تزیی شده برای پسران مناسب نیستند. سایه هایملایم و روشن رنگ آبی، سفید و حتی سبز روشن رنگ های محبوب پسرانه هستند.
  • ژاکت های بافتنی. این تیپ کمی شبیه تیپ بزرگسالان است و لی بچه ها را هم شیک و زیبا می کند.بلوز یا ژاکت های یقه هفت که قدشان تا کمر باشد برای فصل های سرد مناسب اند.

%postname%%postname%%postname%


منبع:http://mehrmihan.ir/boys-clothes-fashion-2017/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b