گازگرفتگی یک خانواده در شب یلدا
header
آموزش کف پوش سه بعدی

گازگرفتگی یک خانواده در شب یلدا

حادثه گازگرفتگی خانواده ای سه نفره در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به نیروهای آتش نشانی و اورژانس گزارش شد.
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات جان اعضای یک خانواده سه نفره از چنگال قاتل خاموش خبر داد.

وی دراین باره گفت:در ساعت ۲۲:۴۳ دیشب حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۱۰۴ را به محل حادثه واقع در تهرانسر بلوار لاله اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت:پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان چهار طبقه ۱۶واحدی رخ داده و در واحدی ۶۰ متری واقع در طبقه اول این ساختمان اعضای یک خانواده سه نفری دچار گازگرفتگی شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به ورود آتش نشانان به این ساختمان مسکونی گفت:گاز سمی منوکسید کربن فضای این ساختمان را دربرگرفته بود و مادر ۳۰ ساله و دو فرزند وی در منزل بی هوش شده بودند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان هر سه نفر را از داخل منزل خارج و به فضای باز منتقل کردند، گفت:اعضای این خانواده در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفته و اقدامات اولیه درمانی بر روی آنان انجام شد.

وی بروز نقص در دودکش بخاری این ساختمان را عامل انتشار گاز منوکسیدکربن اعلام کرد و گفت:آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت ۲۳:۰۵ به عملیات خود خاتمه دادند.

 

 

 

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/bite-of-a-family-in-yalda-night/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b