گازگرفتگی یک خانواده در شب یلدا - میهن مهر
header

مبلیما خرید مبل

گازگرفتگی یک خانواده در شب یلدا

حادثه گازگرفتگی خانواده ای سه نفره در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به نیروهای آتش نشانی و اورژانس گزارش شد.
سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات جان اعضای یک خانواده سه نفره از چنگال قاتل خاموش خبر داد.

وی دراین باره گفت:در ساعت ۲۲:۴۳ دیشب حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی در تهرانسر به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه ۱۰۴ را به محل حادثه واقع در تهرانسر بلوار لاله اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل حادثه گفت:پس از حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان چهار طبقه ۱۶واحدی رخ داده و در واحدی ۶۰ متری واقع در طبقه اول این ساختمان اعضای یک خانواده سه نفری دچار گازگرفتگی شده اند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به ورود آتش نشانان به این ساختمان مسکونی گفت:گاز سمی منوکسید کربن فضای این ساختمان را دربرگرفته بود و مادر ۳۰ ساله و دو فرزند وی در منزل بی هوش شده بودند.

ملکی با بیان اینکه آتش نشانان هر سه نفر را از داخل منزل خارج و به فضای باز منتقل کردند، گفت:اعضای این خانواده در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفته و اقدامات اولیه درمانی بر روی آنان انجام شد.

وی بروز نقص در دودکش بخاری این ساختمان را عامل انتشار گاز منوکسیدکربن اعلام کرد و گفت:آتش نشانان پس از ایمن سازی محل در ساعت ۲۳:۰۵ به عملیات خود خاتمه دادند.

 

 

 

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/bite-of-a-family-in-yalda-night/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :
a b