بیو گرافی منصور
header
آموزش کف پوش سه بعدی

بیو گرافی منصور

biography-of-mansoor

بیوگرافی منصور

بیوگرافی منصور :منصور جعفری ممقانی (۶ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) خواننده، آهنگساز و بازیگر ایرانی است. وی اصالتاً آذربایجانی است.

زندگینامه

در ۶ مرداد تابستان سال ۱۳۵۰ در تهران زاده شد.
او در باره کودکی خود در ایران این چنین نقل می‌کند:
“من بیشتر با مادربزرگم که ساکن میدان ژاله بود زندگی می‌کردم و تمام خاطرات کودکیم دردوران مدرسه خلاصه می‌شود که در دبستان مهرجو خیابان نادری تمام مدت با دوستان مشغول شیطنت بودیم.”
منصور تا ۱۳ سالگی در ایران بود و سپس ایران را برای همیشه تا به امروز ترک می‌کند و به قصد ادامه تحصیل راهی آمریکا می‌شود. منصور در بازار مبل دلاوران به فروشندگی مشغول بود

منصور پس از اتمام دوران تحصیل در دبیرستان به عنوان همخوان روی صحنه و هم چنین در استودیوهای ضبط موسیقی کار پرداخت و منصور کم‌کم به کار ضبط موسیقی آشنا شد و بالاخره موسیقیدانی که قبلاً با او سابقهٔ هم کاری داشت او را به منظور تنظیم آهنگ‌ها در پروژه شخصی خویش وارد کرد و او را استخدام کرد.

۱۳۷۰ – شروع فعالیت

منصور اولین آلبوم خود را با سرمایهٔ شخصی حاصل از درآمد فروشگاه موبایل متعلق به خود در سال ۱۳۷۰ آغاز کرد. منصور در این رابطه گفته بود:
“من عاشق مو سیقی هستم اما در عین حال از هیجان دنیای خرید و فروش هم لذت می‌برم.”
اولین آلبوم و اولین پروژه منصور ۳ سال طول کشید زیرا منصور می‌خواست که برای اولین کارش از بهترین امکانات ضبط صدا و موسیقی استفاده کند و این فاصله به او فرصت خوبی داد تا زیر نظر استادان آواز، تکنیک آوازش را بهتر از گذشته نماید. منصور معلم اول موسیقی خود را عبدی یمینی معرفی می‌کند. کسی که در آلبو م اول و تاقبل از عزیمت به ایران با او همکاری داشت

biography-of-mansoor

افت کارهای منصور

در طی سال‌های اخیر موجی از انتقادات از طرف مردم و طرفداران متوجه منصور بوده و عدهٔ زیادی از هوادارانش بر این عقیده هستند که سطح کارهای او در این سالهای اخیر بسیار تنزل پیدا کرده و انتظارات طرفداران را بر اورده نکرده است. بیشتر این انتقادات از البوم فراری به بعد شکل گرفت و در البوم جنجالی به اوج خود رسید. بعضی دیگر نیز نزول منصور را به ازدواج این هنرمند نسبت می‌دهند و می‌گویند ازدواج منصور به شدت بر کارهای او تاثیر منفی گذاشته و مثل قبل وقت و هزینهٔ کافی را صرف کارهایش نمی‌کند و بیشتر به اهنگ‌های کنسرتی (تبلیغاتی) روی اورده است. منصور تا کنون پاسخ روشنی به انتقادها و ایرادگیری‌هایی که او را نشانه گرفته‌اند نداشته است.

همکاری با هنرمندان

منصور از اوایل شروع فعالیت خود با آهنگسازان – ترانه سرایان و هنرمندان بزرگی کار کرده است. وی با هنرمندان و آهنگسارانی همچون منوچهر چشم آذر، سیاوش قمیشی، عبدی یمینی، حسن شماعی زاده وشاهین شوکتی… و با ترانه سرایانی همچون شهیار قنبری، همایون هوشیار نژاد، هما میر افشار و… به همکاری پرداخته است. منصور در سال ۲۰۰۷ بعد از انتشار آلبوم «قشنگه» کنسرت‌های مشترک با داریوش برگزار کرد. همچنین او در سال ۲۰۱۳ تک آهنگی کردی به نام ناز مه که همراه با جمشید منتشر کرد که موفق هم بود.

ازدواج

منصور در اکتبر ۲۰۰۸ طی یک مراسم رسمی و بزرگ با دختری به نام سوگل ازدواج می‌کند. در این جشن هنرمندان بسیاری همچون معین، اندی، شهرام و شهبال شب پره، لیلا فروهر و… شرکت داشتند.

عکس های جدید وبیوگرافی منصور

جدیدترین عکس های منصور

biography-of-mansoor

جدیدترین عکس های منصور

biography-of-mansoor

جدیدترین عکس های منصور

biography-of-mansoor

جدیدترین عکس های منصور

biography-of-mansoor

جدیدترین عکس های منصور

بیوگرافی منصور, اینستاگرام بیوگرافی منصور, جدید ترین عکس های بیوگرافی منصور, عکس جدید بیوگرافی منصور, فیس بوک بیوگرافی منصور, خانواده بیوگرافی منصور, نامزد بیوگرافی منصور, بیوگرافی منصور خواننده خوش صدا, عکس های خانوادگی بیوگرافی منصور, عکس های شخصی بیوگرافی منصور, بیوگرافی منصور خواننده محبوببیوگرافی منصور, اینستاگرام بیوگرافی منصور, جدید ترین عکس های بیوگرافی منصور, عکس جدید بیوگرافی منصور, فیس بوک بیوگرافی منصور, خانواده بیوگرافی منصور, نامزد بیوگرافی منصور, بیوگرافی منصور خواننده خوش صدا, عکس های خانوادگی بیوگرافی منصور, عکس های شخصی بیوگرافی منصور, بیوگرافی منصور خواننده محبوب

منبع : http://mehrmihan.ir/biography-of-mansoor/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b