بیوگرافی احمد قاسمی + عکس های جدید احمد قاسمی
header
آموزش کف پوش سه بعدی

بیوگرافی احمد قاسمی + عکس های جدید احمد قاسمی

احمد قاسمی پدر ارسلان قاسمی

biography-ahmad-ghasemi

احمد قاسمی بازیگر

دکتر احمد قاسمی

هکرها هیچ گاه بیکار ننشسته و این بار صفحه شخصی ارسلان قاسمی را مورد تهاجم قرار داده اند. با انتشار تصاویر منشوری از ارسلان قاسمی، پدر وی انتقاد زیادی به این افراد داشته که در ادامه می خوانید.

 با انتشار تصاویر جدید از ارسلانقاسمی بازیگر جوان سینما و تلویزیون موجی از انتقادات به سوی صفحات اجتماعی وی سرازیر شد.در حالیکه این تصاویربعد از هک شدن صفحه  ارسلان قاسمی به اشتراک گذاشته شده بود.

به همین منظور پدرارسلان قاسمی ، اقای احمد قاسمی درباره این موضوع گفت: متاسفانه محبوبیت فرزندم را نشانه گرفته اند و قصد سواستفاده از این موضوع را دارند.

biography-ahmad-ghasemi
احمد قاسمی پدرارسلان قاسمی بازیگر تلویزیون وسینما از شناسایی هکر پیچ صفحه شبکه اجتماعی این بازیگر داد و توضیح داد: متاسفانه بعضی افراد از نام پسرم سو استفاده می کنند که بعنوان نمونه می توان صفحات مختلفی که در شبکه های گوناگون اجتماعی وجود دارد، نشان داد.
امیدوارم که به حریم شخصی افراد در هر جایگاهی که صاحب منصب هستند، احترام گذاشته شود.
 احمد قاسمی افزود: رد کسی که پیچ اینستاگرام ارسلان قاسمی را هک کرده، پیدا کردیم و ظرف چند روز آینده پلیس فتا وی را دستگیر خواهد کرد. متاسفانه چند روزی است که هوش و حواس پسرم و خانواده درگیر این اتفاق است که امیدوارم هرچه سریعتر با دستگیری وی این مسئله خاتمه پیدا کند.
 همچنین پدرارسلان قاسمی راجع به نوشته هایی که در بدن این بازیگر مشاهده می شد، عنوان کرد: این نوشته ها همگی فتوشاپ هستند و هیچکدام  از این نوشته در بدن فرزندم وجود ندارد، می خواهند با نشان دادن این تصاویر محبوبیت این بازیگر جوان را در دل مردم زیر سوال ببرند، امیدوارم که در آینده دیگر شاهد اینگونه مسائل نباشیم.

منبع : http://mehrmihan.ir/biography-ahmad-ghasemi/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b