ترفندهای آرایشی برای سفیدکرن دندان
header
آموزش کف پوش سه بعدی

ترفندهای آرایشی برای سفیدکرن دندان

اگر شما هم دوست دارید دندان های تان همیشه بدرخشند و از سفیدی برق بزنند با رعایت یک سری نکات آرایشی می توانید در کمترین زمان به نتیجه دلخواه برسید.
از کرم برنزه استفاده کنید


یک ترفند عالی دیگر برای روشن کردن لبخندتان، کانتورینگ صورت با کرم برنزه است. تسا مک کالو، آرایشگر سالن و اسپای G2OO در بوستون می‌گوید: با ترکیب یک فونداسیون مات یا کرم برنزه در زیر استخوان گونه و پایین پل بینی با یک رنگ تیره‌تر از رنگ پوستتان، می‌توانید صورتتان را کانتور کرده و لبخندتان را زیباتر کنید. یک مزیت دیگر: درخشش جذابی که بخاطر استفاده از کرم برنزه کننده بوجود می‌آید، دندان‌های شما را بسیار سفیدتر نشان خواهد داد.رژ لب رنگ توت را امتحان کنید


آیا تا به حال توجه کرده‌اید که  چگونه یک پیراهن زرد با منعکس کردن رنگ زرد در پوست تان می‌تواند باعث شود صورت تان زرد بنظر برسد؟رژ لب‌هایی با ته رنگ زرد نیز همین کار را با دندان‌های شما می‌کنند. مارلا مالکوم، مدیر عامل شرکت Bluemercuryy به همین دلیل توصیه می‌کند از رنگ هایی با ته رنگ آبی استفاده کنید.
اگر از رژ قرمز خوش تان نمی‌آید، از رنگ صورتی با تن آبی استفاده کنید. این رنگ‌ها باعث می‌شوند دندان‌های تان سفیدتر و روشن‌تر به نظر برسند و اگر نمی‌توانید از رنگ رژ همیشگی‌تان دست بکشید، از برق لب‌های آبی رنگ استفاده کنید که دارای درخشش آبی ظریفی هستند و می‌توانید آن ها را روی هر رژ لبی بزنید.

سایه چشم مناسب انتخاب کنید
تیموتی استیرنمن می‌گوید: برای آرایش چشم از سایه‌های سردتر مانند بنفش و سبز یا خط چشم آبی استفاده کنید. این سایه‌ها بر روی پلک چشم، با خطای دیدی که ایجاد می‌کنند، توجه را از زردی دندان منحرف خواهند کرد که بسیار موثر هم است.

 

لب‌های تان را برجسته کنید


سعی کنید دور لب‌ها، یک خط لب و برق لب بزنید و از یک کانسیلر روشن، دور مرز بیرونی لب‌های تان استفاده کنید. آنی مایو، آرایشگر و موسس Advanced Mineral Makeupp می‌گوید: این کار باعث می‌شود که لب‌های تان پر تر و دندان‌ها در تضاد با رنگ لب تان، سفیدتر بنظر برسند.

 

 

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/beauty-tricks-to-whiten-teeth/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b