مرگ دختر 5 ماهه از گرسنگی با توهم والدینش!
header
آموزش کف پوش سه بعدی

مرگ دختر ۵ ماهه از گرسنگی با توهم والدینش!

مسئولان خبر از مرگ تلخ دختربچه ای دادند که به دلیل اعتیاد والدینش از گرسنگی جان خود را از دست داده بود. زن و شوهر جوان به دلیل اعتیاد شدید به هروئین حادثه ای دلخراش را خلق کردند. به گزارش mirro جسد زن و مردی در داخل آپارتمانشان واقع در کرنیوال کالیفرنیا کشف شد . جزئیات حادثه مرگ از گرسنگی این نوزاد موجب واکنش مسئولین حفاظت از حقوق کودکان شد.

اعتیاد پدر و مادر به هروئین باعث مرگ نوزاد از گرسنگی شد

زمان مرگ آنها یک هفته قبل از ساعت کشف جسد گزارش شده است و پزشک مسئول پرونده می گوید:این زوج جوان ۷ روز قبل از انکه جسدشان توسط نیروهای پلیس کشف شود به دلیل مصرف بیش از حد هروئین جان خود را از دست داده بودند.

این ماجرا گوشه ای تلخ داشت و آن هم مرگ دردناک دختربچه ی زوج معتاد بود. نیروهای پلیس در یکی از اتاق ها جسد بی جان دختر ۵ ماهه را نیز کشف کردند.

 

5-month-old-daughter-starved-to-death-by-her-parents-illusion

مرگ دردناک دختربچه ای از گرسنگی و تشنگی

پزشکان بعد از معاینه او اعلام کردند که نوزاد چند روز بعد از مرگ والدینش فوت کرده است و با جسم ضعیف خود توانسته بود چند روزی را بدون غذا دوام بیاورد اما در نهایت به دلیل گرسنگی و ضعف شدید جان خود را از دست داده است.

آخرین نتایج آزمایشات از نوزاد علت اصلی مرگ او را از دست دادن آب بدن و گرسنگی ثابت کرد.

نیروهای پلیس در رابطه با این حادثه می گویند :بنا بر گزارش اقوام این زوج جوان از بی اطلاعی چند روزه از انها به محل زندگی شان رفته اما در تحقیقات محلی متوجه چیزی نشدند تا اینکه با دستور قضایی وارد خانه شدند و جسد اعضای خانواده ۳ نفره را کشف کردند.

زن و مرد جوان در اتاقی در طبقه ی اول به فاصله چند دقیقه از یکدیگر جان باخته بودند . جسد نوزاد ۵ ماهه در طبقه ی بالا کشف شد.

 

 

منبع: http://mehrmihan.ir/5-month-old-daughter-starved-to-death-by-her-parents-illusion/

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b