مدل موی بلند دخترانه جدید 2017
header
آموزش کف پوش سه بعدی

مدل موی بلند دخترانه جدید ۲۰۱۷

مدل موی بلند دخترانه

مدل موی بلند دخترانه

 

شما باید مدل مویی را انتخاب کنید که به همه چیز صورتتان بیاید. مدلی که ویژگی های خوب صورتتان را برجسته کرده و نواقص صورتتان را کمتر نشان دهد

 

مدل موی بلند دخترانه

مدل موی بلند دخترانه۲۰۱۷

مدل موی بلند دخترانه مدل موی بلند دخترانه

شما باید مطمئن شوید که مدل موی انتخابی کاملا به فرم صورتتان می‌آید. یعنی حالت صورت شما مشخصه‌ای برای خوب یا بد به نظر رسیدن آن مدل مو است.

مدل موی بلند دخترانه جدید و زیبا

مدل موی بلند دخترانه مدل موی بلند دخترانه

اگر حالت صورتتان بیشتر به شکل مربع نزدیک است از داشتن موهای چتری صرف نظر کنید. این مدل مو باعث پهن و مربعی‌تر شدن صورتتان می‌شود. موهای کوتاه زیاد به شما نمی‌آید.

موهایی که نه خیلی بلند است و نه کوتاه بیشتر برای شما متناسب است. چون در این صورت شما می‌توانید دسته‌هایی از موهایتان را به جلو آورده، دور صورتتان و مخصوصا نواحی اطراف چانه بریزید و اینگونه به متناسب شدن حالت صورتتان کمک کنید.

مدل موی بلند دخترانه زیبا و جذاب

مدل موی بلند دخترانه مدل موی بلند دخترانه

صورت های گلابی شکل در اصطلاح صورت‌هایی هستند که در آن ناحیه‌ی فوقانی سر (جایی که موها می روید) باریک و کوچک اند و در عوض ناحیه‌ی اطراف دهان پهن تر است. پس برای متناسب کردن پهنای صورت کافی است مقدار و حجم موها را در ناحیه‌ی بالای صورت (از گوش ها به بالا) افزایش دهیم.

مدل موی بلند دخترانه جذاب و قشنگ

مدل موی بلند دخترانه مدل موی بلند دخترانه

صورت لوزی مانند صورتی با گونه‌های استخوانی است همراه با پیشانی و چانه‌ی کوچک. مدل مویی را انتخاب کنید که در آن مقدار موها در ناحیه‌ی گونه ها زیاد به نظر نرسد و در عوض سعی کنید در نواحی پیشانی و چانه بیشتر دیده شوند. داشتن چتری به بهتر دیده شدن پیشانی کمک می کند. هم چنین می‌توانید با فر کردن یا بافتن قسمت‌های انتهایی موهایتان به متناسب‌تر شدن فرم چانه تان کمک کنید

مدل موی بلند دخترانه ایرانی و زیبا

مدل موی بلند دخترانه مدل موی بلند دخترانه مدل موی بلند دخترانه

مدل موی بلند دخترانه خارجی جذاب

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b