مدل دستبند نقره زنانه شیک و جدید
header
آموزش کف پوش سه بعدی

مدل دستبند نقره زنانه شیک و جدید


مدل دستبند نقره زنانه

نقره اگر خالص باشد در حالت عادی فلزی براق و نسبتا نرم است که تا اندازه ای سخت تر از فلز طلاست. زمانیکه این فلز پرداخت شود، دارای درخشندگی بسیار زیادی می‌شود تاجایی که می تواند می‌تواند ۹۵% از نور تابیده به خود را بازتاب نماید. این عنصر در میان کلیه فلزات ، مقام بهترین رسانا در زمینه گرما و الکتریسیته را دارا است و در زمینه قدرت چکش خواری و مفتول شوندگی نیز دارای مرتبه دوم پس از طلا است.

می توان هر نوع جواهر و زیورآلات دیگری را همراه با یک دستبند نقره استفاده کرد. شما می توانید یک دستبند نقره را به عنوان یک بخش منحصر به فرد و خاص به تنهایی بپوشید یا با اضافه کردن انگشتر و سایر دستبندهای دیگر ترکیبی متفاوت و زیبا بوجود آورید.

مدل دستبند نقره زنانه شیک


بیشتر خانم ها عاشق جواهرات هستند اما این بدین معنی نیست که در روز عروسی باید همه چیز داشته باشید .  اصلا نیازی نیست یک ، گردنبند ، گوشواره ، دستبند ، الگو و کیف را  با هم داشته باشید . بهتر است از جواهرات کافی و مناسب برای این روز بزرگ استفاده کنید .

 

اگر پوست‌تان سفید یخی است، ترجیحا به جای زیورآلاتی به رنگ طلایی از رنگ سفید(نقره ای) استفاده كنید چراکه درخشندگی رنگ سفید (نقره ای)، زیبایی و جلوه پوست‌‌تان را بیشتر می‌كند.

مدل دستبند نقره زنانه شیک

مدل دستبند نقره زنانه مدل دستبند نقره زنانه

موقع انتخاب دستبند دقت كنید كه دستبندتان تنگ نباشد و ضمنا آنقدر هم بزرگ نباشد كه با كاهش وزن‌تان توی دست لق بزند یا از دست‌ بیفتد.اگر دست‌تان نسبتا چاق است، دستبندی انتخاب كنید كه كیپ دست‌تان نباشد.دستبندهای تنگ، دست‌تان را چاق‌تر از آن چیزی كه هست، نشان می‌دهند.در انتخاب دستبند باید راحتی دست را هم در نظر بگیرید. اگر دستبندتان باعث درد یا حس گرفتگی در مچ دست‌تان می‌شود، همیشه حس ناخوشایندی خواهید داشت و از خریدتان ناراضی خواهید بود.

مدل دستبند نقره زنانه شیک

مدل دستبند نقره زنانه مدل دستبند نقره زنانه

مدل دستبند نقره زنانه شیک

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b