محسن افشانی و حواشی این روزهای او در اینستاگرام
header
آموزش کف پوش سه بعدی

محسن افشانی و حواشی این روزهای او در اینستاگرام


محسن افشانی

محسن افشانی (زادهٔ ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان) بازیگر و مجری تلویزیون، تهیه‌کننده و کارگردان ایرانی است. او همچنین بزرگ شدهٔ افسریه تهران است.

تحصیلات: مهندسی مکانیک با گرایش حرارت و سیالات در دانشگاه آزاد اسلامی (تهران مرکز)

سریال های تلویزیونی محسن افشانی

  • سریال کارگاهان – بازیگر مهمان ۱۳۸۷
  • سریال ترانه مادری – ۱۳۸۷
  • سریال کلانتر – اپیزود دوستان – ۱۳۸۸
  • سریال “شاید برای شما هم اتفاق بیفتد” اپیزود بازگشت – ۱۳۸۸
  • سریال “از یاد رفته” – ۱۳۸۸
  • سریال “دفتر خانه شماره۱۳” – اپیزود رویا ۱۳۸۹
  • سریال “ساختمان ۸۵” – ۱۳۸۹
  • سریال “شوق پرواز” – ۱۳۸۹

صفحه محسن افشانی بازیگر معروف که چند روزی است در دوبی به سر می برد، مورد هجوم برخی از کاربران قرار گرفته است. حاشیه‌‌های گریه کردن روی آنتن زنده هنوز تمام نشده بود که چند روز پیش اتفاق دیگری افتاد. یک تصویر جنجالی و بسیار عجیب از لباسی زنانه برای مدت زمان خیلی کوتاهی روی استوری محسن افشانی قرار گرفت. هشتم مهرماه برای کمتر از یک دقیقه عکسی به اشتباه در استوری محسن افشانی در اینستاگرام قرار گرفت. گرچه محسن افشانی بلافاصله این تصویر را از صفحه خود حذف کرد اما برخی کاربران در فضای مجازی او را به بی اخلاقی متهم کردند. متاسفانه یک بار دیگر یکی از افراد شناخته شده در جامعه به علت انتشار تصاویری که که هنوز توضیحی درباره آن داده نشده است، مورد هجوم قرار گرفته است.

او بار دیگر جنجالی شد و ویدئویی از او کنار یک خانم بی حجاب منتشر شد. انتشار ویدئویی عجیب از محسن افشانی در کنار خانمی با ظاهر نامناسب موجب ایجاد جنجالی شده است که گستره آن به این زودی پایان نخواهد یافت. این بازیگر بارها و بارها به علت های مختلف زیادی در چشم مخاطبان پر رنگ شده. دلایلی که هیچ کدام به حرفه ای بودن او در کارش برنمی گردد. مثلا یکی از علایق عجیب افشانی گرفتن سلفی در جهت های مختلف در ماشینش است، البته در حالت هایی که سانروف ماشین حتما داخل کادر باشد.

محسن افشانی در چند روز اخیر نیز تصاویری در کنار خواننده های لس آنجلسی منتشر کرده است. حالا آقای بازیگر بعد از اینهمه حواشی با انتشار پستی در اینستاگرامش به حساب و کتاب با خودش نشسته است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

a b